Lehevaatamisi kokku

Kolmapäev, 9. oktoober 2013

Tahaks Kela kiita ja firma osas targematelt nõu küsida.

Polegi jõudnud Kela toimetusi kiita.

Kui Soome tagasi tulime, siis ootasime 3 nädalat ju politseis seda aega, et Johannale elamisluba saada. Peale politseiskäiku, läksin kohe maistraatti ja kujutage ette - juba 2 päeva hiljem olid Kelaga asjad korras. Johannale tuli otsus ja EU-ravikindlustuskaart.
Kelakaart füüsilisel kujul tuli küll mitu nädalat hiljem, aga otsus oli tehtud ja seega sai asjad väga kiiresti korda korda.
Väga kiire toimetamine. Kiitused Kelale.

Politseis see aja broneerimine on minu arust täiesti mõttetu. Nimelt ei ilmu aja bronninud inimesed lihtsalt kohale. Oligi nii, et hüüti nimi. Keda ei tulnud, oli seesama hüütud inimene. Siis oodati 10-15 minutit. Hüüti uus nimi ja jälle ei ilmunud kedagi laua taha. Oodati järgmised 10-15 minutit. Töötegija ajaraiskamine ju. Ta lihtsalt istub, sest inimest pole.
Seega olid, minu arust, need elavad järjekorrad palju mõtekamad.

Tahaks nüüd seoses firmaga targematelt nõu küsida.
Palun juba ette andeks ära, kui küsimused lollid tunduvad.

Teen firma. Firma saab tulu.
Tulusid ma välja võta ei kavatse ja lähiajal ei ole plaanis võtta ka, sest firma hakkab tuludega kulusid katma.
Kuidas nende asjadega on?
Kas firma tulusid saab siis ka minu tuludeks lugeda? Kas see loeb ka midagi, et olen ainuomanik ja teen ainukesena tööd?
Minu aju ütleb igatahes, et ei saa, sest reaalselt ei võta ma  ju mitte ühtegi eurot endale - kõik jääb firmale.
Ma ei kavatse endale palkka maksta ega dividende välja võtta. Kasumist me esimese aasta jooksul tõenäoliselt rääkida ei saa (ma arvan nii) - seega on tulud, mis lähevad kuludeks.

Minul, füüsilisel isikul, ei ole ju tulusi? :D

Sorry, sorry, sorry - tõesti olen rumal ja vajan valgustamist.

Kes teab  ja viitsib - see valgustab, eksju :)

Alguses põdesin sellepärast, et lisatulud (mis ei olegi tegelikult minu lisatulud, vaid on lihtsalt firma tulud) hakkavad vanemahüvitist "segama" ja Kela võib seda kärpima hakata.
Kuna Kela vanemahüvitist pühapäevade ja argipühade eest ei maksa, siis nendel päevadel võib vabalt tööd teha, tulu teenida (Kela on ise selle heaks kiitnud) ja sellest ei pea isegi Kelale aru andma.

Kela ja vanemahüvitisega pilt selge ;)


117 kommentaari:

 1. Firma tulu ja eraisiku tulu on kaks erinevat asja, see on kindel :)

  VastaKustuta
 2. Reegel on see, et jaotamata kasum ei ole tulu. Seega ole rahulik :)
  Oleks sa FIE, siis oleks jama, aga osaühingu puhul on kõik korras.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Laenupakkumine.

   Anname isiklikke ja ärilisi laene intressiga 2% ainult. Laenu alates €$ 2000 kuni €$ 500,000

   Kui teil on vaja laenu oma äri palun võtke meiega ühendust niipea kui võimalik töödelda oma taotluse

   LAENUTAOTLUS vormi täita tagasilöögi.

   Täisnimi____________________
   Location___________________
   Country____________________
   Sex________________________
   Phone______________________
   summa Required_____________
   Duration____________________
   Age________________________

   Võta ühendust meie kontoris koos

   e-posti alla E; markjoeloancompany7@gmail.com

   Kustuta
 3. Oeh, aitäh Teile :)

  Olen nüüd rahulik edasi ;)

  VastaKustuta
 4. Viimane "Maaleht" tuli ja see sinu plaanitav on seda nägu, et vöiks ju registreerida seda Sotsiaalse ettevötlusena. Sul olid just sellised ideed yhiskondlikkku laadi ja ka tulemuslikku, palgalist, mis siiski fikseerub sotsiaalse ettevötluse alla.
  Siin ei teki kellegil kaksipidi möistmist....
  Registreeritakse Eestis Sotsiaalne Ettevötlus kas sihtasutusena vöi mittetulundusyhinguna.

  Pikemas perspektiivis jöutakse ka teistsuguse juriidilise reg vormini, kuid läheb aega. UK-s community interest company. Soovitav alguses lisada juba inglisekeelne nimi.
  Selle jutu on kirjutanud Jaan Aps-Sotsiaalsete Ettevötete Vörgustiku juhatuse esimees.
  Kui tahad seda artiklit, vöin saata. Saada aadress mailile.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. saada mulle aadressile: oikap321@gmail.com

   Ma arvan, et jään juba plaanitu juurde, aga viskan sellele ka pilgu peale.

   Kustuta
  2. Mul ei ole siin skännerit, et paberversioon muuta digiks.
   Eesti post to Soome.

   Kustuta
  3. Yheksa korda mööda ja yks kord löika!

   Kustuta
 5. Eelnevalt on juba öeldud, aga jah... firma teenitud raha on firma raha ja seda saab kulutada ainult firmale vajalikeks asjadeks. Kuni sa pole seda eraisiku jaoks firmast välja võtnud (omanikuna dividendide või töötajana palga kaudu), seni see eraisikut kuidagi ei puuduta. Ja seni, kuni sa tulu firmast välja ei võta, ei pea sa sellelt ka mingeid makse maksma (hetkel veel eestis on nii).

  Kõikvõimalikke sobivaid kulusid tasub loomulikult firma kuludena näidata - kontorikulud, kütusekulud, sidekulud, sõiduvahendi kulud jne jne. Kui su firma on ka käibemaksukohuslane, siis saad nendelt kuludelt ka käibemaksu tagasi - aga päris alguses sa vist ei saa käibemaksukohuslaseks - maksuamet selle koha pealt kitsiks muutunud ja nõuab igast tõendusi, et sul vastava suurusega summad liiguvad. Seda muidugi saab ka hiljem minna nõutama, kui summad vajaliku suurusjärgu välja annavad.

  Kui summad väga suureks hakkavad minema, siis võib maksuametit hakata häirima asjaolu, et keegi tööd ei tee, aga rahad liiguvad - ehk siis nad tahaks näha, et on ikka palgalisi töötajaid, kes palgatulu saavad (ja maksuametile maksutulu tekitavad). Aga eks mingil hetkel sul niikuinii on mõttekas hakata endale mingitki palka maksma - kasvõi haigekassa kindlustuse jms jaoks.

  Ja igal juhul on see asi tegelikult lihtsam kui ta alguses tundub :) Nii et rühi aga edasi ja küll step-by-step asjad selgeks saavad.

  VastaKustuta
 6. Ma vabandan, et ma ei ole kõike läbi lugenud, kuid kas sa teed ettevõtte Soome või Eestisse?

  Kui Soome, siis millise - toiminimi, avoin yhtiö, kommadiittiyhtiö, osake yhtiö?

  Isegi kui palka ei maksa, on kõik muud maksud. Osake yhtiö on täiesti eraldi seisev ettevõte, kuid nt toiminime puhul vastutad sa oma varadega.

  Soome on natuke erinev Eestist :) Seal peab maksa suisa ennakkovero, st et peab umbes teadma palju sa tuleval aastal teenid ja selle järgi maksad makse ette. Soovitan see number panna väike. Samuti nt toiminimel ja avoimel yhtiöl ei ole vahet palju sa saha välja võtad automaadist isiklikeks kuludeks, maksud tulu pealt maksad nii või naa.

  Kütusekulud on http://www.veronmaksajat.fi/omatveroasiat/kilometrikorvaukset2013.

  Käibemaksukohustlaseks saad kui aasta käive ületub üle 8500euro. Käibemaksukohustlaseks saab , kui tahad.

  Terv,
  Triin

  VastaKustuta
 7. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  VastaKustuta
 8. Tere,
  See on teavitada üldsust, et Morgan Dorcas, eralaenu laenuandja on avada rahalisi võimalusi kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname laenu intressimääraga 2% üksikisikute, ettevõtete ja ettevõtted kohaselt selge ja arusaadav tingimustel ja korras. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: believersloanfirm@gmail.com

  VastaKustuta
 9. Tere, olen proua Mabel Nasiru, eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalus laene. Kas teil on vaja kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajate kapitalilaenu parandada oma äri? olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste ametid? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsi enam, nagu me oleme siin, et teha kõik oma rahalisi probleeme minevikku. Me laenufondideks välja üksikisikute vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuta usaldusväärne ja soodustatud abi ja on valmis pakkuma Teile laenu. Nii meiega täna läbi e-posti aadressil: (redeemersloanfirm@gmail.com)

  VastaKustuta
 10. Kas olete mingeid rahalisi raskusi? Kas teil on vaja laenu
  võlgade konsolideerimise, ehitus, kinnisvara laenu refinantseerida, isiklik
  ärilisel eesmärgil või erakorralise eest? Kas olete äri mees või
  naised, kes plaanivad laiendada oma äri, pakume laenu igasuguseid. kui huvitatud võtke meiega täna läbi danielbryan220@gmail.com teavet allpool.

  Täielik nimi:
  RIIK:
  LAENUSUMMA vaja:
  Laenu kestusega:
  Kuusissetulek:
  Number:
  Thanks,

  Bryan

  VastaKustuta
 11. Kas vajate kiiret laenu lahendada oma rahalisi probleeme ja ka alustada oma äri või suurendada oma äri vahendid? Kui jah kontakti meile via email: worldloancompany3@gmail.com

  VastaKustuta
 12. I am Mavis Calos , A representative of Aiicco insurance plc, we give out loan to individual differences with trust and honor. we give loan at 2% interest rate. if you are interested kindly contact us on this company email : ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ) now to proceed with your loan transfer document ok. if you need loan to establish a company or school you are highly welcome to Aiicco insurance plc. You can also contact us on this email: ( amaah.credit.offer@gmail.com ). we can transfer any amount you requested for before a week.

  VastaKustuta
 13. Kas te vajate rahalist abi või kiireloomuliste laenu? ja sa oled seda pettumust pangad. Pakume otserahastamiseks kuni 5 miljonit eurot mugav intressimäärad Lisainformatsiooni ja nõue taotluse vormi, võta meiega emaili teel uspf.associates@gmail.com
  Regards.

  VastaKustuta
 14. Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  VastaKustuta
 15. Hea päev,
  Vajad raha laenamise üksikisikute vahel, et tulla toime finantsraskused ning lõpuks välja ummikust põhjustatud pankade poolt tagasilükkamise oma nõudlust krediidi arvestust? Ma teen seaduslikud laenu € 1000 kuni € 3.500.000, no pangagarantii ja mõistlikum 3% määraga. Ma võin aidata teha konkreetse laenu summast, mida sa tahad. Võta mind kui olete huvitatud.

  E-post: williamfinance@hotmail.com
  Regards
  William paul
  __________________
  Hea päev,
  Vajad raha laenamise üksikisikute vahel, et tulla toime finantsraskused ning lõpuks välja ummikust põhjustatud pankade poolt tagasilükkamise oma nõudlust krediidi arvestust? Ma teen seaduslikud laenu € 1000 kuni € 3.500.000, no pangagarantii ja mõistlikum 3% määraga. Ma võin aidata teha konkreetse laenu summast, mida sa tahad. Võta mind kui olete huvitatud.

  E-post: williamfinance@hotmail.com
  Regards
  William paul

  VastaKustuta
 16. sa vajad kiiret laenu, kui jah võtke meiega ühendust leolobitohelpfunds@hotmail.com kaudu või facebook https://www.facebook.com/leo.lobito.39

  VastaKustuta
 17. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahaline probleem ja ka alustada oma äri või tõsta oma äri ruume? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com

  Laenupakkumine usaldusväärsest allikast

  VastaKustuta
 18. Kas otsite äri laenu, isikliku laenu, eluasemelaenu, auto
  laenu, õppelaenu, võlgade konsolideerimise laen, tagatiseta laenud, riskikapital
  kapitali jne .. Või olid sa keeldusid laenu pank või finants-
  institutsiooni ühel või mitmel põhjusel. Sa õiges kohas
  oma laenu lahendused! Olen erakreeditor ma anda välja laene
  firmadele ja eraisikutele juures madal ja taskukohane intressimäär
  2%. Intress. Palun võtke meiega ühendust e-posti teel
  newdaytonloancompany@gmail.com

  Laenuvõtja DATA S

  1) Täisnimi: .......................................................
  2) Riik: ......................................................... ..
  3) Aadress: ..........................................................
  4) Riik: ............................................................ ..
  5) Sugu: ................................................................
  6) Perekonnaseis: .................................................
  7) Amet: ................................................... ..
  8) Telefoninumber: ................................................
  9) Praegu positsiooni töökoht: .....................
  10) Kuu sissetulek: .............................................
  11) Laenusumma Vajalik: .....................................
  12) Laenu Kestus: ................................................
  13) eesmärk Laen: .......................................... ..
  14) Religioon: ...................................................... ..
  15) Kas olete taotlenud enne ....................

  thanks,
  Sonia

  VastaKustuta
 19. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahaline probleem ja ka alustada oma äri või tõsta oma äri ruume? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com.

  Laenupakkumine

  VastaKustuta
 20. Tere,
  See on teavitada üldsust, et trabado, eralaenu laenuandja on avada rahalisi võimalusi kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname laenu intressimääraga 2% üksikisikute, ettevõtete ja ettevõtted kohaselt selge ja arusaadav tingimustel ja korras. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (trabadovillaspin@gmail.com)

  VastaKustuta
 21. Stjórnendur sjóðinn Lán félagsins vill að þú vitir sem persónulegur fjárfesta sem sérhæfir sig í viðskiptum og fjárhagsaðstoð til sumir fólk og fyrirtæki. Svið láni okkar vextir 5%. Við höfum alls konar lán, svo sem; Kaupa Auto Mobile, hús kaup, skatta og skýringar sveitarfélaga reikninga, persónuleg lán, prófanir o.fl. Við bjóðum einnig veð lán til einstaklinga og fyrirtækja, svo sem sköpun fyrirtæki, viðskipti stækkun, o.fl. Hámarksfjárhæð við gefum er 50,000.000. 00 GBP. Lágmarkið er 3,000.00. Lán eru í boði á hvaða orð viðskipti fremri, USD, Euro, GBP,. Og landið er ekki fyrirstaða tilboð okkar. Skilmálarnir koma láni 6 mánaða til 25 ára. Ef þú hefur áhuga á þessu tilboði, vinsamlegast hafðu samband við okkur með tölvupósti: trustfunds404@yahoo.com


  Með kveðju,
  Upplýsingaþjónusta.
  Trust Funds Lán Company.

  VastaKustuta
 22. Kas teil on vaja laenu, et maksta ära oma võlg?
  Kas teil on vaja laenu alustada äri?
  Mis tüüpi laenu te otsite?
  Võta kellyjerry040@yahoo.com rohkem teavitada.
  Nimi:
  Riik:
  Kogus:
  Kestus:
  Telefoninumber:
  Kuu sissetulek

  VastaKustuta
 23. KAS vajavad laenud? AT 3% KUI JAH e-vajalik summa. Märkus kõik
  vastata tuleb kopeerida ja saata see e-posti gregmoris001@gmail.com

  Laenuvõtja tehnilised andmed}

  Täisnimi:
  Laenusumma Vajalik:
  Eesmärk Loan:
  Kestus:
  Sünniaeg (pp-kk-pp):
  Sugu:
  Lähisugulasega:
  Kodune aadress:
  Linn:
  Riik:
  Telefon:
  Fax:
  Mobile / poorsed:
  Amet:
  Kuu sissetulek:


  Kirjuta gregmoris001@gmail.com

  VastaKustuta
 24. Tere.
  Kas teil on vaja isikliku või äri laenu ilma stressi ja kiire heakskiidu? Kui jah, siis palun võtke meiega ühendust pakume nüüd laene prime intressi. Meie laen on
  turvaline ja ohutu, rohkem teavet ja rakendusi, vastake sellele e-mail. (privateloaninvesment@financier.com) nimi ja vajaliku summa.

  Võtke meiega juba täna (privateloaninvesment@financier.com)

  VastaKustuta
 25. Tere,
  See on teavitada üldsust, et proua Grace Okowa, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu 2% intressimääraga eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (embassyloanfirm@gmail.com)

  VastaKustuta
 26. Tere,
  See on teavitada üldsust, et proua Precious Ovia, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu 2% intressimääraga eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (preciousovia39@gmail.com)

  VastaKustuta
 27. Tere, olen proua Jane Alison, eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalus laene. Kas teil on vaja kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajate kapitalilaenu parandada oma äri? olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste ametid? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsi enam, kui me oleme siin, et teha kõik oma rahalisi probleeme minevikku. Me laenufondideks välja üksikisikute vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud abi ja on valmis pakkuma Teile laenu. Nii meiega täna e-posti teel aadressil: (saintsloancompany@gmail.com)

  VastaKustuta
 28. Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a a serious/honest loan lender to visit: DAVID HERLEY FINANCE HOME BASED IN THE USA and their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loan, mortgage, debt consolidation and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are tel no: +1 (321)-323-1809, Website: www.dherleyfinancehome.net or Email: loans@dherleyfinancehome.net located in Orlando, Florida. USA. Skype: dherleyfinance

  VastaKustuta
 29. Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a a serious/honest loan lender to visit: DAVID HERLEY FINANCE HOME BASED IN THE USA and their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loan, mortgage, debt consolidation and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are tel no: +1 (321)-323-1809, Website: www.dherleyfinancehome.net or Email: loans@dherleyfinancehome.net located in Orlando, Florida. USA. Skype: dherleyfinance

  VastaKustuta
 30. Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a a serious/honest loan lender to visit: DAVID HERLEY FINANCE HOME BASED IN THE USA and their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loan, mortgage, debt consolidation and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are tel no: +1 (321)-323-1809, Website: www.dherleyfinancehome.net or Email: loans@dherleyfinancehome.net located in Orlando, Florida. USA. Skype: dherleyfinance

  VastaKustuta
 31. Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a a serious/honest loan lender to visit: DAVID HERLEY FINANCE HOME BASED IN THE USA and their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loan, mortgage, debt consolidation and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are tel no: +1 (321)-323-1809, Website: www.dherleyfinancehome.net or Email: loans@dherleyfinancehome.net located in Orlando, Florida. USA. Skype: dherleyfinance

  VastaKustuta
 32. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 33. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 34. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 35. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 36. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 37. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 38. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 39. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 40. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 41. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 42. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 43. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 44. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 45. Estimado ma qué Necesita un préstamo urgente para poner en Marcha un negocio y
  pagar sus Cuentas'e, si es así que aquí heina una gran OPORTUNIDAD para que Usted pueda
  recurrir un préstamo de nosotros.
  Ofrecemos todo tipo de préstamo como préstamo de negocios Empresa PRÉSTAMO, FACTURAS
  PRÉSTAMO, préstamo de coche, préstamo isikliku JNE préstamo privado
  Ofrecemos préstamos isiksused para la tasa de Interés 3% para cualquier Duración.
  Contin se muestra el formulario de Solicitud de préstamo para llenar y regresar. (Robertloantransfer@gmail.com)

  Solicitud DE PRÉSTAMO
  NOMBRE COMPLETO ...............
  ............... Edad
  SEXO ................
  MONTO DEL PRÉSTAMO Necesita ...............
  Duración DEL PRÉSTAMO ..................
  INGRESO MENSUAL ...............
  Numero DE Celular ................
  OCUPACIÓN .................
  RIIK .................
  ............... ESTATALES
  TIENE usted Aplica antetega de ........

  ÜRO CORDIAL saludo

  VastaKustuta
 46. Kallis ma, mis vajavad kiiret laenu ettevõtluse alustamiseks ja
  maksavad Cuentas'e, kui nii siin Heina suur võimalus, et teil
  kasutada laenu meilt.
  Pakume igat liiki laenu ja äri laenu firma laenu BILLS
  Laenu, auto laenu, laenu isikliku JNE eralaenu
  Isiksused pakkuda laenu intressimäära 3% iga kestus.
  Jätka laenutaotluse vormi kuvatakse lõpetada ja tagasi. (Robertloantransfer@gmail.com)

  Laenu taotlemine
  Täisnimi ...............
  ............... vanus
  SEX ................
  LAENUSUMMAT Vajad ...............
  Kestus .................. LAENU
  Kuusissetulek ...............
  Cell arv ................
  OCCUPATION .................
  RIIK .................
  riik ...............
  Kas olete kohaldatakse antetega kohta ........

  Parimate soovidega uro

  VastaKustuta
 47. Meil on väga usaldusväärne ja usaldusväärne laenu firma ja meil anda välja laenu kiirusega 2% only.We pakkuda igasuguseid laenu.
  Anname minimaalselt $ 5000 kuni $ 100,000,000.
  Kui oled huvitatud, saate e-posti meid läbi meie e-posti aadress allpool ...
  E-post: goldstarmortgagefinancialgroup@gmail.com
  Sinu edu on tagatud.
  Michael Brown

  VastaKustuta
 48. Tere Kallis väärtust klientidele,

  Kas teil on vaja laenu, kui JAH tagasi saada meile nüüd, kirjuta meile (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) Kas teil on vaja kiiresti laenu, et rahastada oma äri või mis tahes eesmärgil? meil on sertifitseeritud ning seaduslikke ja rahvusvaheliste litsentseeritud laenu andja Pakume laenud Business ettevõtetele, ettevõtete ja üksikisikute taskukohase intressimäär 2%, siis võib olla lühike või pikaajalise laenu või isegi kui teil on halb krediidi, me vaatavad oma laenu niipea, kui oleme saanud oma taotluse.

  Oleme sõltumatu finantsasutus. Oleme loonud hea maine aastate jooksul pakkuda erinevat tüüpi laene tuhandeid kliente. Pakume tagatud laenu teenuseid mis tahes summa kodanike ja mittekodanike pakume lihtne isiklikud laenud, kaubandus / äri laenu, auto laen, liising / seadmed rahandus, võlgade konsolideerimise laen, eluasemelaenu, kõigi kodanike ja mittekodanike kas koos hea või halb krediidi ajalugu. Kui olete huvitatud meie üle laenupakkumise olete nõu täites allpool teavet ning naasta meiega lähemalt, võite meiega ühendust See e-:( bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) Me vastame teile võimalikult kiiresti saame Teie laenutaotlus üksikasjad.

  Meie eesmärk on pakkuda parimat klientidele ja anda neile kindel teenust MEIE paketid sisaldavad: * eluasemelaenu * auto laenu * Kodulaen * äri laenu * rahvusvahelise laenu * isikliku laenu * ja palju muud.


  Laenuvõtjad TEAVE, kui olete huvitatud täita laenuvõtja "informatsiooni alla, nii et tahe saab sõita.

  ISIKLIK INFORMATSIOON

  Täisnimi:
  Laenusumma Vajalik:
  Kestus:
  Sugu:
  Religioon:
  Maakond / riik:
  Linn:
  Riik:
  Vanus:
  Aadress:
  Amet:
  Kuusissetulek:
  Cell Phone Number:
  Email:
  Eesmärk Loan:
  Kas olete kohaldata enne {jah või ei}

  Tule tagasi MWe nüüd

  Regards
  Piiskop Eelija

  VastaKustuta
 49. Tere
  Sa pead rahalist valmis valmis valmis immobilier-
  Investissement'i auto- laenu võla lunastamine consolidation-
  Krediitkaardiga te ei suuda. Võtke meiega juba täna ja tegime
  nimelt summa, mida on vaja, et saaksime sulle
  Lisainformatsiooni ja öelda, mida teha, et saada
  see laen võimalikult lühikese aja mõistliku määra. Tõsine ja aus, võtke meiega ühendust.
  Ma räägin kõigile, Puotipuksu raami
  Finants-, tee ametnikud jne ........
  Aga enamasti inimesed vajavad:
  - Kõik isikud, kellel ei ole juurdepääsu krediidile pangas.
  - Isikud, kes ei tööta või töötud.
  - Inimesed CDD, ajutine, subsideeritud lepingute kõik ...
  CDI sõlmib.
  - Eraisikud rahalist vajadust korraldada oma
  pulmad või pidustused.
  - Surendettements, ummikus Bank of France (FICP) ja maailma.
  - Ka investorid, kes soovivad kaupleja
  tagasi oma kapitali. ecofinanceplus@gmail.com
  Sinu oma

  VastaKustuta
 50. Tere
  Sa pead rahalist valmis valmis valmis immobilier-
  Investissement'i auto- laenu võla lunastamine consolidation-
  Krediitkaardiga te ei suuda. Võtke meiega juba täna ja tegime
  nimelt summa, mida on vaja, et saaksime sulle
  Lisainformatsiooni ja öelda, mida teha, et saada
  see laen võimalikult lühikese aja mõistliku määra. Tõsine ja aus, võtke meiega ühendust.
  Ma räägin kõigile, Puotipuksu raami
  Finants-, tee ametnikud jne ........
  Aga enamasti inimesed vajavad:
  - Kõik isikud, kellel ei ole juurdepääsu krediidile pangas.
  - Isikud, kes ei tööta või töötud.
  - Inimesed CDD, ajutine, subsideeritud lepingute kõik ...
  CDI sõlmib.
  - Eraisikud rahalist vajadust korraldada oma
  pulmad või pidustused.
  - Surendettements, ummikus Bank of France (FICP) ja maailma.
  - Ka investorid, kes soovivad kaupleja
  tagasi oma kapitali. ecofinanceplus@gmail.com
  Sinu oma

  VastaKustuta
 51. Tere
  Sa pead rahalist valmis valmis valmis immobilier-
  Investissement'i auto- laenu võla lunastamine consolidation-
  Krediitkaardiga te ei suuda. Võtke meiega juba täna ja tegime
  nimelt summa, mida on vaja, et saaksime sulle
  Lisainformatsiooni ja öelda, mida teha, et saada
  see laen võimalikult lühikese aja mõistliku määra. Tõsine ja aus,
  võtke meiega ühendust.
  Ma räägin kõigile, Puotipuksu raami
  Finants-, tee ametnikud jne ........
  Aga enamasti inimesed vajavad:
  - Kõik isikud, kellel ei ole juurdepääsu krediidile pangas.
  - Isikud, kes ei tööta või töötud.
  - Inimesed CDD, ajutine, subsideeritud lepingute kõik ...
  CDI sõlmib.
  - Eraisikud rahalist vajadust korraldada oma
  pulmad või pidustused.
  - Surendettements, ummikus Bank of France (FICP) ja maailma.
  - Ka investorid, kes soovivad kaupleja
  tagasi oma kapitali. ecofinanceplus@gmail.com
  Sinu oma

  VastaKustuta
 52. Tere härra või proua
  Teid ei lubata panka, sest teie krediit ei vasta nende standarditele? Kas te unistate omamise oma kodus, aga sa keeldusid hüpoteek ebapiisava laenu võtta? Kui teie asjad on paranenud üks aasta. Sa vaja raha, et suurendada oma tegevuse. Kas teil on olnud hilinenud maksete seletamatud, võlg, lahutus või töökoha kaotus vms. See ei ole olukord ilma lahendus, sest sa oleks võinud teine võimalus on eriti laenu. Ma esitlen teie taotlusel laenuandjad, kes on valmis hindama oma rahalisi lahendus.
  Igasugune rahastamise täpselt määratletud projekti Kui teil on vaja, ärge kartke meiega ühendust võtta. email:
  financefiable59@gmail.com

  VastaKustuta
 53. Tere härra või proua
  Teid ei lubata panka, sest teie krediit ei vasta nende standarditele? Kas te unistate omamise oma kodus, aga sa keeldusid hüpoteek ebapiisava laenu võtta? Kui teie asjad on paranenud üks aasta. Sa vaja raha, et suurendada oma tegevuse. Kas teil on olnud hilinenud maksete seletamatud, võlg, lahutus või töökoha kaotus vms. See ei ole olukord ilma lahendus, sest sa oleks võinud teine võimalus on eriti laenu. Ma esitlen teie taotlusel laenuandjad, kes on valmis hindama oma rahalisi lahendus.
  Igasugune rahastamise täpselt määratletud projekti Kui teil on vaja, ärge kartke meiega ühendust võtta. E-post: perezluciano200@gmail.com

  VastaKustuta
 54. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta
 55. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta
 56. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta
 57. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta
 58. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta
 59. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta
 60. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta

 61. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta

 62. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta

 63. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta

 64. Laenu pakkumise vahel eriti

  lunac0172@gmail.com
  Teil on vaja laenu oma ehitus, kinnisvara arendamine, luua oma äri üles oma isiklik tegevus,mida on soov saavutada. Meil on olemas selleks, et pakkuda sulle krediiti alates 5000 kuni 30.000.000 . Sa, kes on rahutu, siis kes on ajakava, mis ei ole makstud, siis on mingi muu probleem.Olen
  esitatud selleks, et aidata teil välja.Sa pead olema võimeline maksma tagasi ja järgnevad tingimused : lunac0172@gmail.com

  VastaKustuta
 65. Tere härra või proua
  Teid ei lubata panka, sest teie krediit ei reageeri
  nende standardid? Kas te unistate omamise oma kodus, kuid
  sa keeldusid hüpoteek ebapiisava laenu võtta?
  Kui teie asjad on paranenud üks aasta. Sa vaja
  raha, et suurendada oma tegevuse. Kas teil on olnud hilinemisi
  seletamatud võla tasumise, abielulahutuse või kaotus
  töö- või teisiti. See ei ole olukord ilma lahendus, sest
  sa oleks võinud teine võimalus on eriti laenu. mina
  esitama oma taotluse laenuandjad, kes on valmis hindama
  oma rahalisi lahendus.
  Igasugune rahastamise täpselt määratletud projekti Kui olete
  vajavad, ärge kartke meiega ühendust võtta. email:
  financefiable59@gmail.com

  VastaKustuta
 66. Tere härra või proua
  Teid ei lubata panka, sest teie krediit ei reageeri
  nende standardid? Kas te unistate omamise oma kodus, kuid
  sa keeldusid hüpoteek ebapiisava laenu võtta?
  Kui teie asjad on paranenud üks aasta. Sa vaja
  raha, et suurendada oma tegevuse. Kas teil on olnud hilinemisi
  seletamatud võla tasumise, abielulahutuse või kaotus
  töö- või teisiti. See ei ole olukord ilma lahendus, sest
  sa oleks võinud teine võimalus on eriti laenu. mina
  esitama oma taotluse laenuandjad, kes on valmis hindama
  oma rahalisi lahendus.
  Igasugune rahastamise täpselt määratletud projekti Kui olete
  vajavad, ärge kartke meiega ühendust võtta. email:
  financefiable59@gmail.com

  VastaKustuta
 67. Tere, Tõsi inimesed on need seal, kes teavad tulevad oma abi, kui nad kannatavad sarnased. See daam andis mulle laenu 50.000 € ilma kõik see raskendab minu ajal kohapeal
  Dokumendid nõuavad pangad laenutaotlusi. Kui teil on rahaline vajadus, tänu tema super jai täna nurgas turul, see on minu päästja ja tõesti ma ei tea
  Mis on see, mis on põhjus, miks ma otsustasin täna tunnistama enda kasuks võite pöörduda oma e-posti ning järgima tema juhiseid ja saate täidetud maksimaalselt 48 tundi .Ma võin kinnitada, ja et Nüüd, kui see juhtus, et teil on vaja laenu võtke seda hästi. Nii et sa, kes vajavad nagu mina saab kirjutada ja see võiks selgitada oma olukorda teil
  aidata oma mail: angelavadez8@gmail.com

  VastaKustuta
 68. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 69. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 70. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 71. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  - Suurendada oma rahalist tegevusi?
  - Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  - Asukoht?
  - Auto ost?
  - Credit pulma?
  - Setitamine võlg?
  - Projekt?
  Või muudel põhjustel jne ...

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

  VastaKustuta
 72. Erbjuda lån mellan privatpersoner allvarliga

  Mellan individer allvarliga låneerbjudande jag Mr JOSEZ BAEUTIER I ger bara finansiella tjänster till familjer och individer i trängande ekonomiska behov och som kommer att kunna betala tillbaka lånet utan några större problem under den månatliga betalningar förordningen. Vet att jag är mycket försiktig såg alla går i dessa dagar på nätet. Jag ber om oärliga människor specifikt till män i ond tro inte att svara på min annons för att undvika minst problem med de internationella polisen. OBS: Jag ger 1000 Kr till 3000000 Kr med en ränta på 2% återbetalas under en period som sträcker sig från 1-50 år med rimliga villkor. Om mitt erbjudande intresserar dig kontakta mig så snart som möjligt för oss att diskutera. Min e-post är: josezbaeutier@gmail.com

  VastaKustuta
 73. Få ditt lån snabbt

  Hallå
  Alla ni som avvisas av finansinstitut
  letar efter en lånefond för att förbättra din
    liv genom projekt som är lönsamma, tveka inte att kontakta mig
  via e-post: andrianapanagiota@gmail.com
  För jag är en person som tillhandahåller finansiering lån till personer med god karaktär och potential
  att återvända mina pengar i avtalad tid.
  Så för alla dina ekonomiska problem kontakta mig och berätta
  mängden av lån du vill.

  Tack och Gud välsigne dig att nå dina projekt dina projekt.

  VastaKustuta
 74. Saskia Wilhelmina
  Ütlusi KUIDAS sain LAENU imekombel FROM CEIL DORE laenufirma
  Tere kõigile, ma Saskia Wilhelmina üksikema alates netherland, ma tahaksin jagada seda suurt tunnistust sellest, kuidas i
  sain oma laenu Cecil DORE LAENU kui me aeti meie kodus, kui ma ei suutnud maksta oma arveid enam,
  Pärast scammed mitmeid ettevõtteid on line ja on olnud keelatud laenu minu panga ja mõned teised Credit Union i
  külastas. Minu lapsed olid võtnud perekonnas hooldamisel, ma olin täiesti üksi tänaval. Kuni päevas i häbematult kõndinud arvesse
  vana kooli mate, kes tutvustas mulle Cecil DORE LAENU Alguses ma ütlesin talle, et ma ei ole valmis võtma riski
  taotleda laenu internetis enam, kuid ta kinnitas mulle, et ma sai minu laenu saada. On teise mõtte, kuna
  minu kodutus Võtsin kohtuprotsessi ja taotleda laenu, õnneks mulle sai laenu 50,000.00 euro
  (cecildore01@gmail.com). Olen õnnelik ma võtsin riski ja taotleda laenu. minu lapsed on antud tagasi
  mina ja nüüd ma oma kodus ja äri minu enda. Kõik tänu kuulub Cecil DORE laene andes tähendus
  minu elu, kui ma lootuse kaotanud. (cecildore01@gmail.com)  VastaKustuta

 75. MY TESTIMONY FROM A LEGITIMATE MONEY LENDER
  My name is Dorene Zeller, I am from United State. Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan?contact Dennis Hopkins Finance Home he help me with a loan of $300.000 some days ago after been scammed of $2500 from a woman claiming to been a loan lender but i thank God today that i got my loan worth $300.000.Feel free to contact the company for a genuine financial service.Email:dennishopkins_financehome@live.com or http://www.dennishopkinsfinancehome.com/ or dennishopkins69@yahoo.com or Tel: USA +12404374240 Skype ID:roger.n.william .He is a trust worthy man.

  VastaKustuta
 76. MY TESTIMONY FROM A LEGITIMATE MONEY LENDER
  My name is Dorene Zeller, I am from United State. Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan?contact Dennis Hopkins Finance Home he help me with a loan of $300.000 some days ago after been scammed of $2500 from a woman claiming to been a loan lender but i thank God today that i got my loan worth $300.000.Feel free to contact the company for a genuine financial service.Email:dennishopkins_financehome@live.com or http://www.dennishopkinsfinancehome.com/ or dennishopkins69@yahoo.com or Tel: USA +12404374240 Skype ID:roger.n.william .He is a trust worthy man.

  VastaKustuta
 77. Tere

  anname tõeline vastused reaalseid lahendusi oma rahalisi probleeme. Sa lükkas oma pank või vajad kiiret laenu kiiresti täita rahalisi vajadusi oma laenu, et maksta oma võlad ja ehitada oma äri laenu taotlemise nüüd. Anname välja laenu madala intressimääraga 3% aastas, kui olete huvitatud võtke meiega ühendust: billycolehelp@hotmail.com ja täitke allosas laenu taotluse vorm, laenutaotluse vormi:
   
  Täisnimi:
  Riik:
  aadress:
  Telefoni number:
  Laenusumma:
  Laenu kestus:
  Kuusissetulek:
  Sugu:
  vanus:
  E-post: billycolehelp@hotmail.com

  Tänan

  Billy Cole

  VastaKustuta
 78. Tere päevast kõigile siin maailmas,
  Ma tunnistan, kuidas ma päästsin Mrs. Smith Jane, kui ma olin pettus Lord mulle, et ma nimel Hary. Ma elan USAs, ma kasutan seda keskmise hoiatuse kõigile taotlejatele krediidi olla väga ettevaatlik, sest seal on sulid kõikjal. paari Hiljuti olin rahaliselt pingelised kuud, ja kuna mu meeleheide, ma petnud mitmeid online laenuandjad. Ma peaaegu kaotanud lootuse kuni Võtsin usaldusväärne laenuandja nimetatakse pr Jane Smith, kes annavad mulle laenu $ 60.000 48 tundi tööaega ilma stressi. Kui teil on vaja mingit tüüpi laenu ainult pöörduma poolt
  E-mail: smithjaneloancompany03@gmail.com
  Samuti kasutame seda keskmise hoiatuse kõigile laenu taotlejatele, sest põrgu veetsin kätte pettusega laenuandjad. Ja ma ei taha, et mu vaenlane läbima sellise põrgu veetsin kätte pettusega laenuandjad online, ma ka tahan, et sa mind aidata edastab selle teabe teistele, kes on samuti vaja laenu, kui sa saad proua Jane Smith, ma palvetan, et Jumal See annab teile pika eluea. Jumal olgu temaga igavesti hea asju, mida ta on teinud oma elus,
  Proua Janny.

  VastaKustuta

 79. Recently I was involved in a scam with a company pretending to be a loan company that went in search of a lender that would lend money to people with bad credit. To make a really long story short I was naive and ended up wiring a total of $13000.00 to Nigeria,Ghana,Malaysia and Singapore.The worst part of this whole thing is that I did my research like I was supposed to, the company was listed in the phone book in MA, and I also checked them out!!! Everything checked out fine and when the money never came in the company said that they were going to refund my money and when the money never came in I tried to call the company and the recording now says Thank you Goodbye and hangs up on you. I was Lucky to get in Contact with Dennis Hopkins Finance Home that offered me a loan of $500.000. i will refer anyone in need of financial Help to http://www.dennishopkinsfinancehome.com/ or dennishopkins_financehome@live.com. Tel: USA +12404374240 Tel:UK +44750954609 Skype Id:roger.n.william I had a wonderful experience with them. Dennis Hopkins Finance Home is a legitimate Money Lender

  VastaKustuta
 80. Kas teil on vaja laenu?
  oleme Krediteerimise Sihtasutuse oleme Financial pakkuda, me oleme siin, et sind aidata,
  Kas teil on vaja laenu alustada oma äri? Kas teil on vaja laenu, et teha oma unistuste karjääri tulevad?
  Kas olete olnud Keera panga poolt? Anname laenu 2%,
  muretse enam me oleme siin, et panna naeratus oma nägu,
  Täpsemat võite meiega täna:
  raymondloanfirm@hotmail.com

  Logi Raymond
  Tegevdirektor,
  Krediteerimise Sihtasutuse

  VastaKustuta
 81. Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
  * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
  * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
  pangakonto
  * Madal intressimäär 2%
  * Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
  * Paindlik laenutingimused ja kuumakse
  *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotluse
  Võite oodata esialgse vastuse vähem kui 24 tundi
  rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
  sinult.

  Võtke õigustatud ja litsentseeritud usaldus firma volitatud
  et rahalist abi teistele riikidele.
  Lisainformatsiooni ja laenutaotluse moodustavad ühise äri kaudu

  e-post: cashfirmarena@gmail.com

  SIR EVA DEMETER
  Peadirektor
  CASHFIRM

  VastaKustuta
 82. Hello, Are you in need of urgent financial assistance for a personal purpose or for your business needs? Getting a legitimate loan have always been a huge problem to clients who have financial problem and need solution to it urgently. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. Be careful not to fall victims of various online loan scams here and eventually lost your hard earned money. If you need a credible and reputable loan for: Debt Consolidation, Business Loans, Personal Loans, Construction Loans and Car Loan for any kinds contact : (Email: finance@wburke-lendings.com) or website: http://www.wburke-lendings.com. No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true.

  VastaKustuta
 83. Kas teil on vaja laenu? Võtke Durellpetersonloanfirm jne eluajal üksikisikute, ettevõtete, kindlustus, laen tegeleb annavad Brasiilia peakorteris. Kui sa ei maksa oma arveid siin me otsime rohkem rahalistes raskustes või kellel on vaja investeerimislaenu kui teil on vaja laenu, et kõik rahalised mured minevikku. Pakume igat liiki laenude intressimäär tahes vääringuid 2%. Mul on teile teatada, et laenu, et nad on valmis aitama lahendada rahalisi probleeme Ma tahan kasutada seda suurt keskmise. Kontakt email: Durellpetersonloanfirm@hotmail.com
  Palun võtke meiega rohkem teavet või külastage vabalt rahandusosakond sõltub teie ettevõtte krediidi vajadustele.
  Kliendid peaks konsulteerima huvitatud ainult
  Ta tunnistas mulle selle kirja kättesaamisest ja tagasi meile.
  Mr DurellPetersonloanfirm Credit Company || Communications & CSR
  Palun võtke meiega ühendust e-posti teel: Durellpetersonloanfirm@hotmail.com

  VastaKustuta
 84. Tere,
  See on teavitada üldsust, et pr Jane Alison, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu 2% intressimääraga eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. ühendust täna meiega ühendust e-posti aadressil: (saintloans@hotmail.com)

  VastaKustuta
 85. Greetings to you by ADIA.

  We are a France-Paris based investment company known as Avit
  Development Investment Authority working on expanding its portfolio
  globally and financing projects.

  We would be happy to fund and invest with you in any profitable
  project if you have any viable project we can finance by making mutual
  investment with you. If you are interested, kindly contact us
  on:avitinvestmentauthority2@gmail.com for more details.

  Looking forward hearing from you soonest.

  Yours truly,
  Mrs Kristina Anderson
  (Personal Assistant)
  Avit Development Investment Authority(ADIA)
  501 Avenue Montaigne,75008 Paris-France
  Paris-France.Avit Development Investment Authority (ADIA)

  VastaKustuta
 86. Tere, minu nimi on proua Maria Scott hästi teame õigustatud laenu laenuandja, pakume laenu vahemikus $ 5000 kuni $ 6.000.000 USD, euro ja kilod ainult. Anname välja õigustatud laenu tõsine üksikisikute või äri ettevõtetele, mis vajavad laenu. Meil on registreeritud laenu firma, kes on valmis rahuldada inimesi, kes soovivad olla suurem eesliinil kapitali accumulation.Our Laenud pakutakse subsideeritud intressimäära, mis on soodne kõigile kodanikele Indias ja iga teine ​​riik. Oleme valmis rääkima teiega, kuidas suudame oma rahalist needs.If huvitatud selle suure pakkuda siis Võtke meiega juba täna kiiret laenu. Võta meiega ühendust: info.marialoancompany@gmail.com

  Nõue LAENU
  1.Copy ID
  2.3 kuud Pangad Statement
  3.Prove Residence
  4.Banking üksikasjad saada laenu.

  Kui see nõue kantakse laenusumma kantakse oma pangaandmeid, et saadate meile, mustas nimekirjas on teretulnud, olete olnud lükkas paljud ettevõtted, Kas teil on äriidee, kuid mitte rahastada, Kas teil on halb krediidi rekord taotleda kodus lahendusi oma probleemile. ootame teie kiiret vastust sellele AD.or kirjuta meile : ( info.marialoancompany@gmail.com )
  Isiklikud laenud
  Pay Day Laenud
  Sõidukite Finance
  Eluasemelaenude
  Võlg Nõustamine
  äritegevus laen
  Student laen
  Consolidation laen
  Medical laen
  Võtke meiega juba täna kell: ( info.marialoancompany@gmail.com )

  VastaKustuta
 87. Milline üllatus ma sain laenu firma nimega One World Grupid Plc, sõber ütles mulle, et taotleda äriühingu, kus ta ka sai oma laenu, sest nõu ma antud sõber, kes taotles laenu oma One World grupid Plc ja mulle pakuti laenu i nõutud, nii et minu nõuanne teile kõigile on see, et üks maailma grupid Plc on üks parimaid ettevõtteid maailmas, mis annab laenu, nii et kui teil on vaja laenu teile võib ühendust võtta oma e-posti firmalt oneworldgroup.org@gmail.com

  VastaKustuta
 88. Milline üllatus ma sain laenu firma nimega One World Grupid Plc, sõber ütles mulle, et taotleda äriühingu, kus ta ka sai oma laenu, sest nõu ma antud sõber, kes taotles laenu oma One World grupid Plc ja mulle pakuti laenu i nõutud, nii et minu nõuanne teile kõigile on see, et üks maailma grupid Plc on üks parimaid ettevõtteid maailmas, mis annab laenu, nii et kui teil on vaja laenu teile võib ühendust võtta oma e-posti firmalt oneworldgroup.org@gmail.com

  VastaKustuta
 89. HEAD PÄEVA,
  Xmas laenu
  MA OLEN George WILLIAM tegevjuht Rotary LAEN KINDEL, Meie kohustus on aidata abivajajaid, et saavutada finantsstabiilsust, et kohtuda nõudmistele elu, ja aidata neid, kes on rahalistes crises.those kes on tõsiselt Keera poolt pangast ei lahti lootuses vaadata kuni kaudu; Rotaryloanfirm@gmail.com
  Mõnikord me kõik vajame vahendeid mõnikord väga kiiresti, isegi kui me ei saada ilus palk või väga hästi äri, sest mõned ootamatud kulud, nagu
  === majapidamises arveid,
  === pulm,
  === haiguse või
  === auto remont kulud ei tulnud välja nii,
  Kui teil on tekkinud raske löök halb õnn või pettumust puudumise tõttu rahandus tulema saada usaldusväärne laenu firma kaudu
  Rotaryloanfirm@gmail.com
  Laenud kättesaadavaks
  1. isiklikud laenud
  2. Business Laenud
  3. Kombineeritud Loan
  4. House Loan
  5. Õppelaenu e.t.c
  ERIFUNKTSIOONID
  === mega laenude up to $ 1,000,000,000.00
  === Kätt laenu up-to $ 1,000,000.00
  === No Käendaja, ei ole tagatis vajalik VÄLJA mega laenude pakkumisi
  === Paindlik tagasimaksmise võimalusi ametiaja up-to 60 kuud
  === Nägelus vaba taotlemise protsess
  === Lihtne dokumentatsioon
  === Quick töötlemise ja väljamaksmise, kui huvitatud võtke meiega kaudu; Rotaryloanfirm@gmail.com
  Soovidega
  C.E.O Rotary LAEN KINDEL
  GEORGE WILLIAM.

  VastaKustuta
 90. tähelepanu,
  Kas sa oled võlgu? Kas teil on vaja 100% Finance? Kiirusta nüüd: Oleme Valitsus kiitis / registreeritud Financial krediidiasutuses. Võtke ühendust oma mainega laenu rahaline laenuandja ja konsultant, tegevjuht garantii ELUASEMELAENUDE, võlgade konsolideerimise laenud, Business Laenud, Private laenu, Home Refinantseerimise laene. Pakkumise vahemikud 1000 € Miinimum. Et 1000000000 € Maksimaalne. Palun kõigil vastuseid tuleks edastada meie e-mail: mitchellglobalfinance@gmail.com

  Nimi ................... Dr Mitchell
  E-post: .................. mitchellglobalfinance@gmail.com

  VastaKustuta
 91. Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
  * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
  * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
  pangakonto
  * Madal intressimäär 2%
  * Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
  * Paindlik laenutingimused ja kuumakse
  *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotluse
  Võite oodata esialgse vastuse vähem kui 24 tundi
  rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
  sinult.

  Võtke õigustatud ja litsentseeritud usaldus firma volitatud
  et rahalist abi teistele riikidele.
  Lisainformatsiooni ja laenutaotluse moodustavad ühise äri kaudu

  e-post: cashfirmarena@gmail.com

  SIR EVA DEMETER
  Peadirektor
  CASHFIRM

  VastaKustuta
 92. Tere iga üks, ma olen proua Laura Zemenu Tallinnast Estonia, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistuseks sellest, kuidas Jumal juhatas mu tõeline laenu andja, kes on muutnud minu elu alates on vaene rikas naine, kes ei nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast seda mitu kuud püüdnud saada laenu Internetis ja on scammed summa $ 15.000 i sai nii lootusetu saada laenu reaalne laenu laenuandja online, kes ei lisa minu stress, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle naine nimega proua Debora Smith, kes on tegevjuht (Debora Smith laenufirma), et ma taotlenud laenu summa (400,000.00USD ) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehakse puudutavad laenu üleandmist ja vähem kui kolm (3) päeva jooksul laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi vaja laenu kiiresti pöörduma kaudu: (mrs.deborasmithloanfirm12@gmail.com) ta ei tea, teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asju, mida ta on teinud oma elus, ja minu pere . Ta on lahke julgust.

  Jään Laura Zemenu

  VastaKustuta
 93. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid keeldumisi minu taotlus panga poolt, sain laenu abil väga kena daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-posti aadressile: eikelenbergfinancieen@gmail.com see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga, mille määr on 2 madal % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levita sõnumit oma lähedastele, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast laenu
  Jumal õnnistagu teid.

  VastaKustuta
 94. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid keeldumisi minu taotlus panga poolt, sain laenu abil väga kena daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-posti aadressile: eikelenbergfinancieen@gmail.com see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga, mille määr on 2 madal % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levita sõnumit oma lähedastele, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast laenu
  Jumal õnnistagu teid....................

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere kõigile olen siin tunnistama, kuidas sain laenu Laura Smith pärast i rakendatud mitu korda erinevate laenu andjad, kes väitis, et ka tunnistada õigus siin foorumis, ma arvasin, tunnistused olid reaalsed ja i rakendada, kuid nad ei ole kunagi andis mulle laenu. Olin vajavad kiiret laenu alustada äri ja i rakendada erinevate laenu andjad, kes lubas aidata, kuid nad ei ole kunagi andis mulle laenu. Kuni sõber tutvustab mulle Laura Smith, kes lubas mind aidata ja tõesti ta tegi, nagu ta lubas ilma igasuguse viivituseta. Ma ei ole kunagi arvasin, et seal on ikka usaldusväärne laenu andjad, kuni kohtasin Laura Smith, kes on tõesti aitas laenu ja muutis mu belief.I ei tea, kas te olete kuidagi vaja tõelist ja kiireloomuliste laenu, tasuta tunne ühendust Laura Smith kaudu oma e-posti {mrslaurasmithloanfirm@hotmail.com}


   Maria Batista

   Kustuta
 95. Tere olen Mary Gina Campana, Meil on õigustatud ja usaldusväärne laenu andja. anname laenu selge ja arusaadav tingimusi ja 3% intressimäära. Alates $ 2000 kuni $ 6.000.000 USD, euro ja naela Ainult Anname välja Business Laenud, isiklikud laenud, õppelaenu, auto laene ja maksta ära arveid, või alustada äri, Kui olete huvitatud, võtke ühendust meie laenu teavet see e-post: lendingkeyloanfunds@hotmail.com

  Jumal õnnistagu sind.
  soovidega,
  Proua Gina Campana
  E-post: lendingkeyloanfunds@hotmail.com
  Laenupakkumine


  Tere olen Mary Gina Campana, Meil on õigustatud ja usaldusväärne laenu andja. anname laenu selge ja arusaadav tingimusi ja 3% intressimäära. Alates $ 2000 kuni $ 6.000.000 USD kontakt lendingkeyloanfunds@hotmail.com

  VastaKustuta
 96. Pakume isikliku ja ettevõtte laenud ilma koostööd allkirjastaja huvides 3% ühe aasta kuni 30 aastat küpsust, € 10 000, 50 000.00 USD 80 1 miljon €.
  Kandidaadid peavad olema e-mail.with info allpool kaudu:
  frankmooreshelps@outlook.com

  Nimi:
  Summa vaja:
  kestus:
  Maal.
  mobiili numbrid
  Olete enne
  Ainult meil kaudu /: frankmooreshelps@outlook.com

  Aitäh tele palju

  VastaKustuta
 97. Äri teie vajadustele
  Teil on vaja laenu vahel eriti hädaolukorras, projekti ostu -, isikliku laenu...Sa oled ummikus Pank või keelatud pangandus...Me pakuvad laene isikliku online lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis. Igakuine makse ja määrad on fikseeritud ja muutuvad vastavalt laadi, suuruse ja tähtajaga laenu. Saadavus laenu summa 3 päeva jooksul alates allakirjutamise lepingu pärast heakskiitmist oma taotluse. Nr peidetud klausel. Kaalutlusõiguse tagatud, see on lihtne, mitte liiga palju tõendavad dokumendid esitada, kiire ja 100% garantii. Palun võtke minuga rohkem teavet
  Ootan, et lugeda sa
  Kontakt: yannpierricknoel600@gmail.comÄri teie vajadustele
  Teil on vaja laenu vahel eriti hädaolukorras, projekti ostu -, isikliku laenu...Sa oled ummikus Pank või keelatud pangandus...Me pakuvad laene isikliku online lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis. Igakuine makse ja määrad on fikseeritud ja muutuvad vastavalt laadi, suuruse ja tähtajaga laenu. Saadavus laenu summa 3 päeva jooksul alates allakirjutamise lepingu pärast heakskiitmist oma taotluse. Nr peidetud klausel. Kaalutlusõiguse tagatud, see on lihtne, mitte liiga palju tõendavad dokumendid esitada, kiire ja 100% garantii. Palun võtke minuga rohkem teavet
  Ootan, et lugeda sa
  Kontakt: yannpierricknoel600@gmail.com

  VastaKustuta
 98. Nuestra empresa es una organización internacional, que se apoya
  por el gobierno federal para ayudar a las personas que están en necesidad de ayuda,
  por ejemplo, el apoyo financiero. Así que si usted o usted está en financiera
  dificultades en la crisis financiera y que necesita dinero para empezar
  su propio negocio, o necesita un préstamo para pagar deudas o pagar las facturas,
  iniciar un buen negocio, o dificultad en conseguir más préstamos desde el local
  bancos, póngase en contacto con nosotros hoy:
  E-mail: oceanicfinanceloanaid@gmail.com
  Nuestros servicios incluyen:
  * Préstamos Inversores
  * Consolidación de la deuda
  *Segunda hipoteca
  * Crédito de Negocios
  * Préstamos personales
  * Préstamos Internacional

  SOLICITUD DE PRÉSTAMO

  Nombre completo:
  Género:
  Estado civil:
  Dirección de contacto:
  Ciudad / Código Postal:
  Unidos:
  Años:
  Salario por mes:
  El monto del préstamo:
  Duración del préstamo:
  Fecha Préstamos Necesarios:
  Ganancias semanales:
  Ocupación:
  Los intereses de los préstamos:
  Número telefónico de contacto:

  Por favor, póngase en contacto con

  VastaKustuta
 99. Hi,

  Kas otsite äri laenu isikliku laenu, maja laenu, auto laen, õppelaenu, võlgade konsolideerimise laenud, tagatiseta laenud, riskikapital jne .. Või olete lükatud laenu pank või rahalist konfiguratsiooni ühe või mitmel põhjusel. Sa pigem oma krediidi lahendusi! Olen Pastor, era laenuandja, laenu ettevõtetele ja eraisikutele madal ja taskukohane intressimäär 2%. Huvitatud? Võta meiega raviks laenu järgida ülekanne 48 tunni jooksul. KONTAKT: pastorosasben@outlook.com

  taotluse üksikasjad

  Nimi:
  Sünnikuupäev:
  Sugu:
  Perekonnaseis:
  Aadress:
  asukoht
  Staatus:
  Postiindeks:
  Riik:
  Telefon:
  E-mail:
  Riigi eesmärk laen:
  Laenusumma:
  Laenu kestus:
  Netosissetulekust.

  Tagasi mulle ASAP koos eespool nimetatud teabe lisateavet.
  Loodan kuulda teid.
  Tänu ja Jumal õnnistagu teid,
  Pastor obstruktiivset uneapnoed Ben

  VastaKustuta
 100. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid releases minu taotlus, mille pank, ma laenu saanud läbi väga lahke daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-maili teel aadressil: marilinetricha@mail.ru see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga madal 2 % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast oma krediidi
  Jumal õnnistagu teid.

  VastaKustuta
 101. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid releases minu taotlus, mille pank, ma laenu saanud läbi väga lahke daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-maili teel aadressil: marilinetricha@mail.ru see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga madal 2 % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast oma krediidi
  Jumal õnnistagu teid.....

  VastaKustuta
 102. Kas te otsite väga ehtne laenu? Taskukohase intressimäär? Töödeldud jooksul 2 kuni 5 tööpäeva jooksul. Kas olete olnud keeratud pidevalt teie pankade ja teiste finantsasutuste? Siin on legit pakkumisi, sest küsimus krediidi- ja turvalisus on midagi, et kliendid on üha enam muret, palju õnne sulle, intressimäär meie pakkumine on 3%, kui huvitatud saada rahalist abi, võtke meiega täna kell: seankentco-operative@hotmail.com.

  Taotleja isiklikud andmed.

  Sinu nimi:
  Summa vaja:
  Sinu riik:
  Laenu kestus:
  Teie aadress:
  Telefoninumber:
  Kuusissetulek:
  Sugu:
  Faksi number:
  Sinu vanus:

  Kontaktisik: Sean Kent.
  E-post: seankentco-operative@hotmail.com

  VastaKustuta
 103. ead päeva,
  Kas teil on vaja kiiresti laenu, et maksta ära oma arveid, või on teil rahalistes raskustes? Kui jah võtke paremal ettevõte nüüd pakume igasuguseid laenu 2% intressi rate..email meile aadressil: kelvinloanfunds@hotmail.com

  VastaKustuta
 104. Tere, Kas teil on vaja laenu? Taotleda laenu. Oled mees või naine, kes on huvitatud laenu mis tahes eesmärgil oleme õige firma ühendust, kui siin saad rahulolu, mida vaja, Võta Sir Renberg laenufirma kaudu: renbergborcfirm@gmail.com


  Taotleda laenu

  VastaKustuta
 105. Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
  * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
  * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
  pangakonto
  * Madal intressimäär 2%
  * Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
  * Paindlik laenutingimused ja kuumakse
  *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
  Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
  rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
  sinult.

  Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
  anda rahalist abi igaühele
  Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

  e-post: cashfirmarena@gmail.com


  Parimate soovidega
  Sir Joel Williams
  RAHA KINDEL laenufirma
  tegevdirektor
  TEL: +60183723787
  E-post: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

  VastaKustuta
 106. Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
  * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
  * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
  pangakonto
  * Madal intressimäär 2%
  * Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
  * Paindlik laenutingimused ja kuumakse
  *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
  Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
  rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
  sinult.

  Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
  anda rahalist abi igaühele
  Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

  e-post: cashfirmarena@gmail.com


  Parimate soovidega
  Sir Joel Williams
  RAHA KINDEL laenufirma
  tegevdirektor
  TEL: +60183723787
  E-post: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

  VastaKustuta
 107. Tere, kallis.

  Minu nimi on Katerina. Nägin post Gabriele internetis umbes laenu i taotlenud laenu ja ma sai laenu € 150.000 reedel 4/7/16 senaator Walter. See on senaator Walters emai; senatorpwalter@hotmail.com ühendust senaator Walter kui sa tõesti veel vaja laenu.

  VastaKustuta
 108. Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
  * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
  * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
  pangakonto
  * Madal intressimäär 2%
  * Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
  * Paindlik laenutingimused ja kuumakse
  *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
  Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
  rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
  sinult.

  Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
  anda rahalist abi igaühele
  Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

  e-post: cashfirmarena@gmail.com


  Parimate soovidega
  Sir Joel Williams
  RAHA KINDEL laenufirma
  tegevdirektor
  TEL: +60183723787
  E-post: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

  VastaKustuta
 109. Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
  * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
  * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
  pangakonto
  * Madal intressimäär 2%
  * Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
  * Paindlik laenutingimused ja kuumakse
  *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
  Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
  rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
  sinult.

  Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
  anda rahalist abi igaühele
  Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

  e-post: cashfirmarena@gmail.com


  Parimate soovidega
  Sir Joel Williams
  RAHA KINDEL laenufirma
  tegevdirektor
  TEL: +60183723787
  E-post: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

  VastaKustuta
 110. Usaldusväärne laenupakkumise vahel eriti on väga madal
  Pakun laenu kõigi abivajajate on väga madala hinnaga, kui oled kimbatuses ja otsite laenu odavamalt siis tea, et sa pidid kirjuta õige ukse minuga edasi
  - No e-posti teel. - dhennain.monique@gmail.com

  VastaKustuta
 111. Usaldusväärne laenupakkumise vahel eriti on väga madal
  Pakun laenu kõigi abivajajate on väga madala hinnaga, kui oled kimbatuses ja otsite laenu odavamalt siis tea, et sa pidid kirjuta õige ukse minuga edasi
  - No e-posti teel. - dhennain.monique@gmail.com

  VastaKustuta
 112. Tere, ma olen proua Josefina Valera, eralaenu laenuandja, mis annab laenu elus võimalus. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Vajad konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Pakume raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis pakkuma laenu. Nii meiega täna e-posti aadressil: (josefinavaleraloanfirm@gmail.com)

  VastaKustuta