Lehevaatamisi kokku

teisipäev, 8. oktoober 2013

Neljas lapsuke tulekul ...

Vot sedasi !!

Kolmas lapsuke ripub mul siin käe peal, imeb pöialt ja tukastab. Täna on tal selline imelik päev, kus lausa nutab. Ei tea kas avastas häälepaelad või on midagi lahti...
No tõesti - nutab nii, et pisarad lausa väljas. Tundub, et siiski miski häda.
Sõna otseses mõttes HÄDA, sest selleks ajaks on tal häda number 2 ammu tehtud, aga täna - ei midagist.
Kuna ta mul siin käe otsas hetkel mõnusalt nohiseb, siis kasutan juhust ja trükin ühe käega ;)

Neljandast lapsest pisut hiljem ;)

Sügis on täie hooga käimas. Puud on mõnusalt kollased, ilmad on ka kraadide poolest täiesti talutavad.
Täna oli näiteks hästi soe ilm. Ei pidanud lapsele isegi sokikesi kätte toppima. Ma mõnus laiskvorst, ei viitsi kindakesi kududa. Aga samas - milleks? Paksemad sokikesed ajavad vabalt asja ära. Väikeste laste sokkidega ei ole päris nii, et on varvas ja on kand. Nende sokkide puhul on üksainus sirge.
Mu meelest võivad need samaaegselt nii sokid, kui ka kindad olla - 2 in 1 :D

Oleme siin paar korda isegi seenel käinud. Mida pole, on seened. Põhimõtteliselt siis "seenel".
Ja kui midagi leiabki, siis on need ussitanud. Midagi all loe: puravikud, kukeseened või lehter-kukeseened - muud ei korja. Ussitanud siis puravikud.
Seenesaak on sellel aasta niisiis nutune. Järgmisel aastal uuesti ;)
Samas on niisama on ka hea ringi tuiata.
Janeli meisterdab lehtedest selliseid ussikesi. Minu arust väga mõnusad ;) Torkab puupulga sisse lihtsalt lehti ja tulebki selline rull.
Kust ta sellise asja peale tuli - kas lasteaias õpetati või mõtles ise välja - ei tea.

Janeli sügis-nokitsemised :)

Septembrikuu toidutśekid on kenasti kokku korjatud ja võiks vabalt toiduraha välja arvutada ning hindadest ülevaate teha, aga... 
Aga jah - kui ainult viitsiks! 
Eks ma pean millaski end ikka kokku võtma ja selle ära tegema. Ületan ennast :)
Põhiteemaks on toit, nipet-näpet lisan mõned asjad juurde (a la kütus, nett, üür, hügieen, beebile jne. - põhimõtteliselt niipalju, kui ise juurde panna viitsin).

Nüüd tuleb väike ringkäik tubades ja kerge kussutamine, sest keegi teeb vääks-vääks :):)

Pekipõrgatamisega on lood sedasi, et 3 kg on vähemaks läinud. Üle niisiis veel 5 kg. 
Ma vaatan, et lendasin ikka väga kõrgelt, kui lootsin 2 nädalaga 4 kg ära põrgatada ja oktoobri lõpuks oma 52-53 kg peale jõuda. See oleks ju 8 kg kuus! 
Kuna ma nüüd mingi maakera ka ei ole, siis 8 kg kuus on ikkagi palju. 
Varasemad teksad mahuvad juba jalga, ajeee. Isegi nööbi saab kinni panna! Aga see päästerõngas üle püksivärvli, jätab veel soovida!  :D
Peab edasi põrgatama ;)

Samas olen ma selle põrgatamise suhtes üsna laisk olnud. 2 korda olen selle aja jooksul üldse jooksmas käinud (!?)ja 5 korda nende jõumasinate juures. Rattaga ka aeg ajalt sõitmas. 
Asi polegi tegelikult otseselt laiskuses. Õhtuti läheks põrgatama küll, aga Johants pirtsutab issiga - hakkab jonnima, no lausa röökima. 
Kui ma ka kodus olen, siis pole mingisugust jonnimise märki (kohe näha, et kord on majas!!! :D), aga kui aint issiga jääb, siis karjub end lausa punaseks. On lapsel tuju rikutud, on issi nördinud ja ega mina ka rõõmus pole.
Seega pererahu huvides olen õhtustest põrgatamistest loobunud. 
Laps rahul - kõik rahul :):)

Räägime siis neljandast lapsukesest ka ;)

Neljanda lapsukese sünnitähtaeg on kahe nädala pärast. 
Tema on siis ainult MINU lapsuke ;)

Sain seoses eelmise sissekandega tohutul hulgal head nõu ja soovitusi, et ettevõte kohe teha.
Kaalusin ja mõtlesin, mõtlesin ja kaalusin ning lõpuks otsustasin, et mis ma siin ikka ootan - teengi kohe!
Eesti registrisse siis! Eesti ettevõte :) 
Kusagil ei ole mingit keeldu, mis riigis ja kui palju inimesel firmasid olla võib. 
Või on? 

Kuna kontor ka juba põhimõtteliselt paistab, siis seda enam on õige aeg ettevõttel nö. uksed lahti teha. Füüsiliselt päris uksi lahti teha ei saa, sest alustuseks vaja ikka kontor ka ikka osta, seejärel ilusaks tuunida ja alles siis teeme lahtiste uste päeva ;)

Eks esimes(t)el aasta(te)l on kulud kindlasti suuremad, kui tulud (a la kontor, selle remont, sisustamine, printerid ja muu vajalik kraam). Selleks ajaks kui tagasi kolime, peaks firma juba kasumit tootma ;) 
Ah, mis ma siin ikka luuletan, kulud saavad tegelikult juba aastaga kaetud, seega tuleb kasum varem.

Selline otsus siis - jänes ju śampust ei joo!

Nüüd peab säästudest väheke näpistama, sest firma loomine koos riigilõivuga läheb maksma ca 2700 €. Pool vundamenti jälle läheb! :D

Kontori/korteri ost jääb suure tõenäosusega samuti sellesse aastasse, ka see raha tuleb veel vundamendirahast näpistada, siis aitab nendest näpistamisest küll! 
Samas peale neid näpistamisi polekski enam suurt midagi näpistada :):) Ha-ha-haa
Rotid jälle :D

Riskime seega puhtalt oma rahadega. Laenu ei kavatse võtta, seega võla-vanglat ei karda. 
Kui asjad lähevad nihu, siis jääme lihtsalt oma rahast ilma. Kogemuseks seegi. 
Samas olen ma täiesti veendunud, et ei lähe nihu. Kui vahepeal tulebki aegasid, kus tööd pole, siis ei juhtu ka midagi. Teenin ju ainult perele (mitte pankadele!) ning suuremad kohustused puuduvad.
Kohustusteks olekski põhimõtteliselt sellised pisikesed nipet-näpet maksed (kommunaalid, elekter, kodulehe/domeeni haldamine jne). 
Ühesõnaga kulud, mis ei tapa. Neid jõuab ikka maksta.

Ma võin vist vabalt seda ka tunnistada, et töö puudust ei tule. Praegu, kus ma ennast sisuliselt reklaaminud ei ole, abivajajaid jagub. Päris nii ei saa vist kirjutada, et iga päev keegi kirjutab, aga üle kahe-kolme päeva küll. Enamikud saavad infot tuttavate kaudu (kelle asju ajanud olen), samas tuleb inimesi ka selle blogi kaudu - kas siis naine loeb või sõbrants, või tütar, või ta ise...
Mul on plaan juba isegi üks juristist sõber kampa võtta, kelle kodune keel on vene keel. Kõige rohkem saavad siin vastu pükse venelased, leedukad, poolakad ja lätakat, kes kõik räägivad vene keelt.
Kui eestlane natukenegi keelt jagab ja seadusi teab, siis nemad ei jaga sisuliselt midagi. Selline plaan torkas mulle üks päev pähe kuna kahel leedukal on vaja asjad korda ajada, Tarmo endised töökaaslased kusjuures. 
Vene keel on mul nii  nagu ta on. Räägitud muidugi saab ja sõnaraamat on ka Soomes kaasas, aga...
Noh, peab mõtlema.

Oktoobri keskpaigas niisiis Eestisse. Ettevõtte saab vabalt ka läbi neti teha, aga kuna vaja natuke nõu pidada, siis otsustasin ikkagi Eestisse minna ja seal asjad korda ajada.

Väljavaated on igatahes riskimist väärt ;)

Viimased paar nädalat olen tublisti kodulehe kallal nokitsenud. Da-daaaaaa :)
Kui ma selle domeeni tegemisega veel vabalt hakkama sain, siis kodulehe algusega oli ikka tegemist küll. Ma ei saanud esiteks arugi kuhu ja kuidas ta selle kodulehe registreerib. Serveritest ei teadnud ma loomulikult midagi (ega tea praegu ka). No täielik puupea!
Ma olen algusest peale tunnistanud, et ma ei tunne arvutit, ma ei oska sellega midagi teha ja mind üleüldse ei huvitagi see. 
Nüüd pole enam midagi teha, tuleb õppida ja kogu moos. Samas, kui juba natuke targem olen, siis tundub juba täitsa lahe. Rõhk sõnal: natukene.

Kodu lehte teen wordpressis ja youtube abiga :D:D 

Vot siin on hea õppematerjal nendele, kes tõesti asjast midagi ei tea:

Põhimõtteliselt olen oma kodulehega poole peale jõudnud ja poolteist nädalat on aega veel nokitseda.  
Hüüdlause on välja mõeldud ja puha :D:D Isegi kaks!

Tõlgin praegu neid olulisemaid seadusi/punkte eesti keelde ja kuidagi nõme tundub. 
Eesti keeles on need laused kuidagi kohmetud ja koledad. Eks see tuleb sellest ei oska nii loovalt tõlkida. Küll ma aja möödudes neid ilusamaks kirjutan ;)

Sellised stoorid.

Kas ma Soome üldse mingit ettevõtet tegema hakkangi - näitab aeg. 
Kipun arvama, et mitte.


119 kommentaari:

 1. Põhjusmõtteliselt saab praegu juba OÜ teha ilma sissemakset tegemata. Ehk siis maksma pead ainult riigilõivu.
  Aga et kui sissemakse ikkagi teed, siis tasub Eestis asju ajada jah. Kõik muu saad tõesti kenasti netis tehtud, aga firmale pangakonto tegemiseks tuleb füüsiliselt panka minna.

  Ja ega firma tõesti ise raha ei kuluta ja probleeme ei tekita. Tuleb lihtsalt iga kuu maksuametile netis deklarid esitada ja see on ainus kohustus (lisaks siis kord aastas aastaaruande esitamine). Kõik muu sõltub puhtalt sellest, kui aktiivselt ise tegutsed.

  Ning firmade omamise limiiti kusagil ei ole... tee palju tahad :)

  Igal juhul tuult tiibadesse ja mõnusat lendu.....

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jep, saab jah ilma sissemakseta, aga siis peab notari juures seda tegema (mina sain vähemalt nii aru) ja lisaks sellele tehti mulle selgeks, et parem on ikka raha kohe sisse maksta.

   Saangi vaikselt aruannete esitamisega kätt harjutada ja raamatupidamist üldiselt meelde tuletada.

   Eks see on algul hirmutava ka natuke, aga tegelikult pole see ju midagi - köki-möki.

   Kustuta
  2. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
  3. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
  4. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
  5. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
 2. Sissemakseta saab ka kiirmenetluse korras firmat asutada :)
  Tubli oled!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Selge ;) Kuna piletid juba ostetud, siis ajan asjad ikkagi Eestis korda.

   Kustuta
 3. ID kaardiga saab ikka ka sissemakseta asutada, keegi ajas sulle udu. Pole vahet kas maksad kohe sisse vòi millaski hiljem. Ma natuke hoiataks Soome maksuameti eest. Kui sa Eestis registreeritud firmaga Soomes teenust osutama hakkad (kus sa Soome residendina omanik ja juhatuse liige oled) vòib neil tahtmine tekkida sinu Soomes tekkinud tulu maksustada. Soomes on teatavasti teistsugune ettevòtte tulumaksusüsteem. Kui on kelleltki Soomes nõu küsida selles osas, siis küsi.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just, selle Soome-Eesti maksusüsteemiga tuleb sotid korralikult selgeks teha. Eriti veel sellepärast, et lugejate seas on paar sellist, kes ainult ootavad, millal kusagil mingi vea teen :) Kirjutasin nii Eesti maksuametile, kui ka Soomes verole maksustamise küsimustes. Esimestel aastatel mul tulud sisuliselt puuduvad, sest lähevad kõik kuludesse (korter, remont jne.)Eks ma ootan vastused ära ja siis kirjutan, kuidas ja mis ;)

   Kustuta
  2. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
 4. Ma töötasin soomes ka eesti firmas, aga maksud läksid ikka soome ja eestiga see firma üldse minuteada asju ei ajanud. aga ma ei tea sest midagi, aga EDU ja JAKSU uue beebiga ;)

  VastaKustuta
 5. Tere.
  Mina sooviksin sul veel sellega oodata ja mõelda.Eestis kooritakse ka päris korralikult.Mõtle veel ja aja asja rahulikult.Mina teeks Soome firma,aga see on minu mõte.Kõike head.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänks mõtete eest.

   Olen otsustanud ikkagi Eesti teha, sest plaanis on nagunii millalgi Eestisse tagasi kolida.

   Kustuta
  2. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
 6. Tere,
  Kas otsite äri laenu isikliku laenu, eluasemelaenu, auto laenu, õppelaen, võlgade konsolideerimise laen, tagatiseta laen, riskikapital jne ... Või lihtsalt keelduvad laenu pank või finantsasutus ühe või mitme põhjustel? Olete õigus lahendusi krediidi! Oleme erasektori laenuandja pakume laene ettevõtetele ja üksikisikutele madal ja taskukohane intressimäär 2%. Nii et kui olete huvitatud kiire ja lihtne laenu. Kontakt e-mail: harryfortune@blumail.org
  Regards,
  Harry Fortune
  Kiire ja lihtne laenu pakkumine. Registreeru nüüd

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :D :D Issver-sussver - pole mujale oma kirjakesi enam saata, et isegi blogidesse ronivad oma gooli tõlkega ?! :D OMG!

   Kustuta
 7. Anname laenu ükskõik millise osa maailmast, pakume igasuguseid ja liiki laenudele mugav tagasimaksmise meie intressimäärad on 2% sisse Cancel kestev töö, olenemata nende asukohast või krediidi laenu saada Email: worldbestloans@gmail.com

  Huvitatud taotleja laenuvõtja täitke vorm allpool
  Laenuvõtjad TEAVE *
  * Nimi: ...................... *
  * SEX ............................. *
  * Vanus ............................. *
  * Pealkiri .................. *
  * Kontakt: ................ *
  * Riik ......................... *
  * Telefon: * .......................... *
  * Vajalik summa kui Loan: .......... *
  * Laenu kestus: .................. *
  * Aastane müük: .................. *
  * Amet: ..................... *
  * Garantii: ..................... *
  * Maksmine: kuus või aastas

  Tänu ja Jumal õnnistagu teid

  SEOSES
  LARRY BUKNOR

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
 8. Tere,
  See on teavitada üldsust, et pr Janet Robort ,eralaenu laenuandja on avadarahalisi võimalusi kõigile , kes vajavad rahalist abi. Anname laenu intressimääraga 2% eraisikutele , ettevõtetele ja ettevõtete allselgel ja arusaadaval viisil ja korras. Võtke meiega juba täna ühendust e - posti aadressil: ( janetrobort@gmail.com )

  Laenusaaja DATA
  1 ) Nimi: ............................................. ..........
  2 ) Riik: .............................................. .............
  3 ) Aadress : .............................................. ............
  4 ) riik : .............................................. ................
  5 ) Sugu: .............................................. ..................
  6 ) Perekonnaseis: ............................................. ....
  7 ) Amet: .............................................. .......
  8 ) Telefoninumber : ............................................. ...
  9 ) Praegu positsiooni töökoht: .....................
  10 ) Kuu sissetulek : .............................................
  11 ) Laenusumma Vajalik: .................. ja ...................
  12 ) Laenu kestus : ............................................. ...
  13 ) eesmärk Laen: ............................................
  14 ) Religioon: .............................................. ..........
  15 ) Kas olete taotlenud enne .................................

  thanks,
  pr Janet

  VastaKustuta
 9. Tähelepanu Credit taotlejad,
  Kas sa vajad kohest laenu, et lahendada oma rahalisi vajadusi? Pakume finantsteenuste madala intressimääraga 3% meiega täna. sa
  tugev heaolu on lihtne mõista juhised / nõustatakse ja meile järgmised andmed, kui olete huvitatud, et saavutada rahaline vabadus. võtke meiega ühendust aadressil Via: kent_lisaloanfirm@hotmail.com

  VastaKustuta
 10. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleeme ja ka alustada oma äri või suurendada oma äri võimalus, kui jah? võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com

  VastaKustuta
 11. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleeme ja ka alustada oma äri või suurendada oma äri võimalus, kui jah? võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
 12. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleeme ja ka alustada oma äri või suurendada oma äri võimalus, kui jah? võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com

  Laenupakkumine

  VastaKustuta
 13. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  VastaKustuta
 14. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleeme ja ka alustada oma äri või suurendada oma äri rajatised või planeerida vastu jõulude ja uusaasta tegevus? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com

  Laenupakkumine

  VastaKustuta
 15. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  VastaKustuta
 16. Hea päev,
     olen eralaenu laenuandja anname välja laenu individuaalne 3% määraga kui olete huvitatud saate e-posti meile: tescobankloancompany4@gmail.com

  VastaKustuta
 17. Kas vajate kiiret laenu lahendada oma rahalisi probleeme ja ka alustada oma äri või suurendada oma äri vahendid? Kui jah kontakti meile via email: greatuniversalloancompany1@gmail.com


  Laenupakkumine!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

   Kustuta
 18. I am Mavis Calos , A representative of Aiicco insurance plc, we give out loan to individual differences with trust and honor. we give loan at 2% interest rate. if you are interested kindly contact us on this company email : ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ) now to proceed with your loan transfer document ok. if you need loan to establish a company or school you are highly welcome to Aiicco insurance plc. You can also contact us on this email: ( amaah.credit.offer@gmail.com ). we can transfer any amount you requested for before a week.

  VastaKustuta
 19. Kas teil on vaja kiireloomulisi ja laenu, et lahendada oma rahalisi probleem ja ka alustada oma äri või tõsta oma äri rajatised? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com

  Laenupakkumine alates usaldusväärne ettevõte.

  VastaKustuta
 20. Hello,
  Ito ay upang ipaalam sa pangkalahatang publiko na Mr Angelo Colaneri, isang pribadong loan tagapagpahiram ay bukas up ng isang pinansiyal na pagkakataon para sa lahat ng tao ay nangangailangan ng anumang pinansiyal na tulong. Bigyan kami ng pautang sa 2% interest rate sa mga indibidwal, kumpanya at mga kumpanya sa ilalim ng isang malinaw at maliwanag tuntunin at kondisyon. makipag-ugnayan sa amin sa araw sa pamamagitan ng e-mail sa: (colaneri007@gmail.com)

  VastaKustuta
 21. Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

  VastaKustuta
 22. Kas olete mingeid rahalisi raskusi? Kas sa vajad laenu
  Tühjendage oma võlad? Kas oled ärimees või naine, kes kavatsevad laiendada
  oma firma? Pakume kõikvõimalikke laenu eraisikutele, ettevõtetele ja
  koostöö asutustega, kes vajavad laenu madala intressimääraga ning
  3% võtke meiega täna ehtne laenu e-posti teel:
  Rohkem infot Jh.trusfund@Outlook.com.

  Tänud

  James harry

  VastaKustuta
 23. Kas olete mingeid rahalisi raskusi? Kas sa vajad laenu
  Tühjendage oma võlad? Kas oled ärimees või naine, kes kavatsevad laiendada
  oma firma? Pakume kõikvõimalikke laenu eraisikutele, ettevõtetele ja
  koostöö asutustega, kes vajavad laenu madala intressimääraga ning
  3% võtke meiega täna ehtne laenu e-posti teel:
  Rohkem infot Jh.trusfund@Outlook.com.

  Tänud

  James harry

  VastaKustuta
 24. Kas vajate kiiret finantsabi? Kas otsite kiire laenud? e-Itella läbi meie Landonjackloanlender@gmail.com või meie kunstiõpetaja https://www.facebook.com/profile.php?id=100009514510075 kaudu facebook

  VastaKustuta
 25. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleem ja ka alustada oma äri või tõsta oma äri rajatised? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com


  Laenupakkumine usaldusväärsest allikast

  VastaKustuta
 26. Ma juhtida teie teate meie usaldusväärne laenupakkumine.
  Pakume kõikvõimalikke laenude 3% intressi allahindlusega kahe kuu järelmaksuga. Pakume isiklikud laenud, auto laenud, Eluasemelaenude, õppelaenu, äri laenud, investeerimislaenude, võlgade konsolideerimise laenud jms
    Huvi korral palume pöörduda meie kaudu
  Email: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)

  Täname vaadates meie reklaamis.

  soovidega
  VINCOLLINS Feres
  On-line reklaamija

  VastaKustuta
 27. pakume äri laenu ja isikliku laenu madala intressimääraga. Kas olete seda eitada laenu pangale või vajate kiiresti laenu, et maksta oma arved ja osakonnas, Kas teil on äri, mis ei lähe hästi halva rahandus, Kas teil on vaja laenu, et osta maja, Kas teil on vaja laenu Kirjuta oma lapsi kooli. Meie protsess on kiire ja lihtne. Lihtsalt võtke meiega täna taotleda mis tahes tüüpi laenu peate meie meie e-posti aadressil (fidelityfunds001@gmail.com)

  VastaKustuta
 28. lõpetada oma rahalised mured

   Oleme laenu akrediteeritud ettevõte. pakume laenu eraisikutele madala intressiga 2%, pakume isikliku laenu, äri laenu, eluasemelaenu. laen kinnisvara tagatisel. rohkem infot: võtke meiega ühendust: berryjoneslender09@yahoo.com

  allkirjastatud
  juhtimise.

  VastaKustuta
 29. Tere,
  Seistes silmitsi rahaliste raskustega? Kas teil on vaja laenu? või nad on tagasi lükatud kohalike pangad? Kas teil on vaja laenu mingil põhjusel? Sinu abi on lõpuks siin Maurice Finance pakub laenude kõigile nii hõivatute ja töötute, üksikisikud ja ettevõtted, pakume laenud madala intressimääraga 2%. Huvitatud laenuvõtjad meiega ühendust e-posti aadressil mauricefinance@hotmail.com ja saada oma laenu täna. Meie teenused on kiire ja usaldusväärne, nii et palun võtke meiega ühendust aadressil (mauricefinance@hotmail.com) ja nautida meie pakkumine finantsteenuseid.
  E-post: mauricefinance@hotmail.com
  Maurice Finance

  VastaKustuta
 30. Lugupeetud härra / proua
  LAENU nii kiiresti kui võimalik 2 päeva jooksul. Jose Micro rahaline fond Plc Commercial ja Personal, X-mas Loan, House Laenu 2% intressi rate.Interested Isikud tuleks pöörduda Loan Officer kaudu E-mail on allpool teavet:
  Eesnimi: ..... perekonnanimi: ...... RIIK: ....... Telefoninumber: ..... Amet: ...... AGE: ...... ....... SEX: ...... Perekonnaseis: ...... LAENUSUMMAT vaja: ...... kuusissetulek ...... laenu kestusega: ..... .Officer Nimi: Laenu Investment pakkumisi Email: josedennisonloans007@googlemail.com
  Tänu ja Jumal õnnistagu
  Regards,
  Mr Jose

  VastaKustuta
 31. Godswill laenufirma on siin, et pakkuda teile mingit laenu vaja. Meie laenufirma on hinnatud parima hulka 5 õigustatud ettevõtte võrgus. Me oleme siin, et pakkuda teile mingit laenu laiendada oma äri.
  Võtke meiega juba täna rohkem informatsiooni saada oma laenu
  CÉG kapcsolattartó e-mail: godswillloancompany@gmail.com

  VastaKustuta
 32. Olen hr Karim Sonogo eralaenu laenuandja, kes annab välja laenu väga madala intressimääraga 2%. anname välja igasugu laenu näiteks õppelaenu, äri laenu, eluasemelaenu, Põllumajanduse laenu, isikliku laenu, Auto laen ja muu mõjuv põhjus, ma ka anda välja laene vahemikus 5000 eurot kuni 90,000,000.00 Euro mõlemas dollarit Euro ja nael kell 2% intressimäära. võtke meiega e-posti teel: karimfinance1@outlook.com

  VastaKustuta
 33. Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a a serious/honest loan lender to visit: DAVID HERLEY FINANCE HOME BASED IN THE USA and their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loan, mortgage, debt consolidation and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are tel no: +1 (321)-323-1809, Website: www.dherleyfinancehome.net or Email: loans@dherleyfinancehome.net located in Orlando, Florida. USA. Skype: dherleyfinance

  VastaKustuta
 34. Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a a serious/honest loan lender to visit: DAVID HERLEY FINANCE HOME BASED IN THE USA and their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loan, mortgage, debt consolidation and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are tel no: +1 (321)-323-1809, Website: www.dherleyfinancehome.net or Email: loans@dherleyfinancehome.net located in Orlando, Florida. USA. Skype: dherleyfinance

  VastaKustuta

 35. I am Kathie Smith,a citizen of united state,I want to thank Mr Dennis Hopkins of Dennis Hopkins Finance Home for helping me to get back my house,I was scammed the sum of $8500 from a fake loan company.Dennis Hopkins lend me the sum $800,000 dollars to claim my house back,all my friends out there help me thank Dennis Hopkins Finance Home.You can get in contact with him for a legitimate loan offer.

  Skype ID:roger.n.william
  Email: dennishopkins_financehome@live.com
  Email:dennishopkins69@yahoo.com
  Tel: USA +12404374240
  Tel:UK +44750954609

  VastaKustuta


 36. Am Hr Jad Kimi on õigustatud laenu andja hea maine. Oleme dünaamiline ettevõte, et pakume finantsabi vahendite kes Eraisikud vaja rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri jad Kimi kasutada seda keskmise teile teatada, et pakume usaldusväärne soodustatud abi on hea meel pakkuda teile laenu võtke meiega e-posti teel: jadkimi@gmail.com

  Teenuste hulka; Refinantseerimise, kodu-, investeerimislaen, auto laenud, võlgade konsolideerimise, krediidiliini teine ​​hüpoteek, äri laenud, isiklikud laenud, auto laenu, auto laen.

  VastaKustuta

 37. MY TESTIMONY FROM A LEGITIMATE MONEY LENDER
  My name is Dorene Zeller, I am from United State. Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan?contact Dennis Hopkins Finance Home he help me with a loan of $300.000 some days ago after been scammed of $2500 from a woman claiming to been a loan lender but i thank God today that i got my loan worth $300.000.Feel free to contact the company for a genuine financial service. Website:www.dennishopkinsfinancehome.com Email: dennishopkins_financehome@live.com or dennishopkins69@yahoo.com Tel: USA +12404374240 Tel:UK +447509546091.He is a trust worthy man.

  VastaKustuta


 38. --
  Tere,

  Oled sa mees või naine sa oled otsinud laenu? Laiendada
  oma äri või luua oma äri või maksta ära oma võlg
  või maja üüri kui jah, siis meil on teie vastus, Pakume laenu 5,000.00
  maksimumiga 500,000,000.00 euro dollarit naela mõne aja jooksul, mis
  saab endale lubada ja mis tahes tüüpi laenu tarbija nõudmisel peab olema
  nagu näiteks:

  * Personal Loan
  * Business Loan
  * Private laenu

  Ja rohkem.....

  3% intressimäära ning vahetult pärast täitmist laenutaotlus
  moodustavad saate kohe naasta meile järgmised andmed:

  LAENUTAOTLUS

  Nimi: ______________________________
  _____________
  Laenusumma Vajalik: ___________________________
  Sugu: ___________________________________________
  Perekonnaseis: _________________________________
  Riik: ________________________________________
  Riik: ________________ Vanus: _________________
  Telefoni number: ________________________________
  Laenu kestus: __________________________
  kuusissetulek: ______________________________
  Amet: ______________________
  Eesmärk laenu: _________________________
  Religioon: _____________________________________

  Võta meiega ühendust e-posti teel: bobbbritten1432@gmail.com

  Soovidega.
  Mr.BOB Britten.

  VastaKustuta
 39. Tere,
  See on teavitada üldsust, et pr Anita Jones, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu 2% intressimääraga eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (anitajones154@gmail.com)

  VastaKustuta
 40. Head päeva,
     Minu nimi on Rania Alzentani. Ma elan Florida USA ja ma olen õnnelik
  naine täna? ja ma ütlesin ise, et iga laenuandja, et päästa oma pere meie kehva olukorda, viitan isik, kes otsib laenu talle, andis ta õnne mulle ja minu pere, ma olin vajavad laenu $ 25.000 alustada minu elu üle, kui ma olen üksikema koos 2 kids kohtasin Jumal kartes mees laenu laenuandja, et mind aidata laenu $ 25.000 ta on Jumala kartes mees, kui teil on vaja laenu ja siis tagasi maksma laen temaga ütle talle, et on Rania Alzentani et esitada teile teda. Kontakt Hr Andrea Smith e-posti teel; (greatuniversalloancompany111@gmail.com) Jumal õnnistagu Hr Andrea Smith tuua õnne mu elu ja minu pere elu.

  VastaKustuta
 41. Tere, minu nimi on proua Vicky, i kodu Carlifornia USA, abielus, Ma otsinud tõelist laenufirma viimase 5 kuud ja kõik sain oli hunnik petuskeemid, kes tegi mulle neid usaldada ja lõpuks päev, võtsid nad oma raha ilma midagi vastutasuks, kõik minu lootus oli kadunud, sain segaduses ja pettunud, ma väga raske toita oma perekonda, ma ei ole kunagi tahtnud midagi pistmist laenu firmad internetis, nii Ma läksin laenata raha oma sõbralt, ma ütlesin talle kõik, mis juhtus ja ta ütles, et ta saab mind aidata, et ta teab laenu firma, mis aitab mind igal laenusumma vaja mulle väga madala intressimääraga 2 %, et ta sai just laenu neile, lavastas ta mulle, kuidas taotleda laenu, ma tegin just nii ta ütles mulle, i kohaldada neid Email citybankloan123@gmail.com), ma ei ole kunagi uskunud, kuid ma proovisin ja minu suurim üllatus sain laenu 24 tunni jooksul, ma ei suutnud uskuda, ma olen õnnelik ja rikas jälle ja ma olen tänades Jumalat, et sellise laenu firmad

  VastaKustuta
 42. Tere, minu nimi on proua Vicky, i kodu Carlifornia USA, abielus, Ma otsinud tõelist laenufirma viimase 5 kuud ja kõik sain oli hunnik petuskeemid, kes tegi mulle neid usaldada ja lõpuks päev, võtsid nad oma raha ilma midagi vastutasuks, kõik minu lootus oli kadunud, sain segaduses ja pettunud, ma väga raske toita oma perekonda, ma ei ole kunagi tahtnud midagi pistmist laenu firmad internetis, nii Ma läksin laenata raha oma sõbralt, ma ütlesin talle kõik, mis juhtus ja ta ütles, et ta saab mind aidata, et ta teab laenu firma, mis aitab mind igal laenusumma vaja mulle väga madala intressimääraga 2 %, et ta sai just laenu neile, lavastas ta mulle, kuidas taotleda laenu, ma tegin just nii ta ütles mulle, i kohaldada neid Email citybankloan123@gmail.com), ma ei ole kunagi uskunud, kuid ma proovisin ja minu suurim üllatus sain laenu 24 tunni jooksul, ma ei suutnud uskuda, ma olen õnnelik ja rikas jälle ja ma olen tänades Jumalat, et sellise laenu firmad

  VastaKustuta
 43. Head päeva,
     Minu nimi on Anita Martina. Ma elan Boston USA ja ma olen õnnelik
  naine täna? ja ma ütlesin ise, et iga laenuandja, et päästa oma pere meie kehva olukorda, viitan isik, kes otsib laenu talle, andis ta õnne mulle ja minu pere, ma olin vajavad laenu 25,000.dollars alustada oma elu üle, kui ma olen üksikema koos 2 kids kohtasin Jumal kartes mees laenu laenuandja, et mind aidata laenu 25,000.dollars ta on Jumala kartes mees, kui teil on vaja laenu ja sa laenu tagasi maksta temaga ütle talle, et on Anita Martina et esitada teile teda. Võtke Patrick Ernesto e-posti teel; (tescobankloan1891@gmail.com) Jumal õnnistagu Patrick Ernesto tuua õnne mu elu ja minu pere elu.

  VastaKustuta
 44. Kas teil on vaja kiiresti ja kergesti laenu? Olen hr Jonna, tegevjuht Jonna rahandus laenu firma, ma olen teile teada, et see on laenamise kindel, et annab laenu intressimääraga 2% kuni inimesed / ettevõtlusorganisatsioonid, kes vajavad raha. Ma tahan, et sa teaksid, et sinu laenusumma antakse teile. Pakume kõikvõimalikke laenude tõsise mõtlemisega isikud, kes vajavad rahalist abi. Et saada laenu alustatud menetluste, saatke meile järgmised andmed: e-post: jonnafinance@outlook.com

  VastaKustuta
 45. KIIRE LAEN OFFER NÜÜD.

  Head päeva,

  Lugupeetud Loan Seekers Tervitused Patrick laenu firma.
  Meil on sertifitseeritud laenu andja, mis pakub laenu inimesed, kes on
  vajavad laenu. Meil annab laenu projekti, äri, maksud, arved,
  ja paljud teised reasons.We töötavad 2% intressi rate.There on
  rohkem võita saada laenu selle firma, so Kas teil on vaja
  laen? Kas sa oled võlgu? Kas soovite alustada äri ja vajavad
  kapitali? Kas teil on vaja laenu või rahastamise mingil põhjusel? Sinu abi on
  lõpuks siin, kui me anname laenu kõigile odavad ja
  taskukohane intressimäär vaid 2%, kui huvitatud võtke meiega ühendust
  täna
  : (Patrickloans15@gmail.com)
  ja saada oma laenu today.For rohkem informatsiooni meie teenuste, palun andke meile
  tean laenusumma, mida vaja ja laenuperioodi.

  anname välja järgmised;


  * Isiklik Laenud (Secure ja tagamata)
  * Business Laenud (Secure ja tagamata)
  * Consolidation Loan ja palju muud.

  Meil on sertifitseeritud, usaldusväärne, usaldusväärne, efektiivne, kiire ja dünaamiline.
  Kui olete huvitatud võtke meiega ühendust aadressil:
  patrickloans15@gmail.com
  Edu,
  Klienditeenindus.
  Patrick LAEN KINDEL.

  VastaKustuta
 46. Tere, ma olen hr Pedro Roberto eralaenu laenuandjad, kes laenavad elu jooksul võimalus. Sa pead kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad või vajate laenu, et parandada oma äri? Kas olete olnud lükkas pangad ja muud finantsasutused? Sa pead konsolideerimise või hüpoteeklaenu? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me laenatud raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et pakume usaldusväärset abi ja saaja ning on valmis pakkuma laene. Nii meiega täna e-posti teel: (PRDROROBERTOLOAN@GMAIL.COM)

  VastaKustuta
 47. Kas sa arvad, saada laenu? Olete tõsiselt vaja kiiresti laenu, et alustada oma äri? Kas sa oled võlgu? See on sinu võimalus saavutada oma soov, anname isiklikud laenud, ettevõtete laenude ja ettevõtete laenude ja igat liiki laenu 2% intressi rohkem teavet meiega ühendust võtta e-posti teel (TRABADOVILLASPIN@GMAIL.COM)

  VastaKustuta
 48. Vajad kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad? Kas teil on vaja laenu, et alustada uut äri? Kas teil on vaja isikliku laenu? Pakume igat liiki laenu intressimäär 2%. Võtke meiega juba täna e-posti: (ramirezglorialoan@gmail.com)

  VastaKustuta
 49. Tere,
  Kas otsite mainekas ja tunnustatud era- laenufirma, kes annab laene elu jooksul võimalus. Pakume kõikvõimalikke laenude väga kiire ja lihtne viis, isikliku laenu, auto laen, Kodulaenu, õppelaen, Business Loan, investeerimislaen, võlgade konsolideerimise, ja palju muud. Kas olete olnud lükkas pangad ja muud finantsasutused? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? Otsi enam kui me oleme siin, et teha kõik oma rahalised mured minevikku. Me laenufondideks välja eraisikutele ja ettevõtetele, kes vajavad rahalist abi määr 2%. No sotsiaalkindlustuse number vajalik ja ei ole krediidi kontroll vajalik, 100% garanteeritud. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud abi ja meil on hea meel pakkuda teile laenu.
  Nii saatke meile täna: (maryannalfredo@outlook.com) taotleda nüüd laenu.

  VastaKustuta
 50. tere.
  Olen hr Philip ken eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul
  võimalust laenu üksikisikutele , firmade , kindlustus jne
  sa mingeid rahalisi raskusi või kes vajavad laenu, et investeerida või siis
  on vaja laenu , et maksta oma arved otsida enam , kui me oleme siin, et
  kõik oma rahalised probleemid jäänud minevikku . Pakume kõikvõimalikke
  laenu mis tahes valuutas nimiväärtusega 2% ilma ettemaksu eest .
  Ma tahan kasutada seda suurt keskmise teile , et me oleme valmis
  aidata teil mingit laenu lahendada , et teie rahaline probleem .
  Kui jah , siis saada tagasi nüüd läbi E-philipkenloan@gmail.com
  lähemalt , siis on väga teretulnud ...

  VastaKustuta
 51. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et maksta oma arveid ja alustada uut äri? Või olete otsinud laenu ja sul on alati olnud scammed laenu firma või pank? Siin on võimalus saada oma elu tagasi ja saada raha teil on vaja investeerida! Rakenda nüüd Churchill WEST laenufirma e-posti teel: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)

  VastaKustuta
 52. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et maksta oma arveid ja alustada uut äri? Või olete otsinud laenu ja sul on alati olnud scammed laenu firma või pank? Siin on võimalus saada oma elu tagasi ja saada raha teil on vaja investeerida! Rakenda nüüd Churchill WEST laenufirma e-posti teel: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)

  VastaKustuta
 53. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et rahastada oma äri või mis tahes eesmärgil? meil on sertifitseeritud ning seaduslikke ja rahvusvaheliste litsentseeritud laenu andja Pakume laenud Business ettevõtetele, ettevõtete ja üksikisikute taskukohase intressimäär 2%, siis võib olla lühike või pikaajalise laenu või isegi kui teil on halb krediidi, me vaatavad oma laenu niipea, kui oleme saanud oma taotluse. Oleme sõltumatu finantsasutus. Oleme loonud hea maine aastate jooksul pakkuda erinevat tüüpi laene tuhandeid kliente. Pakume tagatud laenu teenuseid mis tahes summa kodanike ja mittekodanike pakume lihtne isiklikud laenud, kaubandus / äri laenu, auto laen, liising / seadmed rahandus, võlgade konsolideerimise laen, eluasemelaenu, kõigi kodanike ja mittekodanike kas koos hea või halb krediidi ajalugu. Kui olete huvitatud meie üle laenupakkumise olete nõu täites allpool teavet ning naasta meiega lähemalt, võite meiega ühendust See e {cgfassociate@gmail.com} Me vastame teile võimalikult kiiresti saame oma laenutaotlus üksikasjad. Eesnimi... Perekonnanimi: ......... Sugu: ................ Perekonnaseis: .............. Amet: ................ Kodu aadress: .................. Mobiilne Ei: ................ Linn: .................. Riik: ................. Riik: .............. Laenusumma: ................. Laenu kestus: ................ Kuusissetulek: .................... E-posti aadress: ..................... võtke meiega e-posti teel {cgfassociate@gmail.com} Pange tähele, et laenu antakse välja 2% intressimääraga lahkelt tagasi saada meile nüüd, kui huvitatud. Parim osas

  VastaKustuta
 54. Tere,
  See on teavitada üldsust, et proua Rahel, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu 2% intressimääraga eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (rahelcohranloan@gmail.com)

  VastaKustuta
 55. Tere, ma olen proua. Fernan tina eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalus laene. Kui teil on vaja hädaabi laenu puhastada oma võlad või
  sa pead omakapitali laenu, et parandada Teie Business? olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsi enam,, sest me oleme siin, et teha kõik oma rahalised probleemid jäänud minevikku. Me laenufondideks välja isikud, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleks valmis pakkuma teile laenu. Nii meiega täna e-mail: (fernantinaloan@gmail.com)

  VastaKustuta
 56. Tere Kallis klient,

  Kas teil on vaja kiiresti laenu, et maksta ära võlad, avatud ettevõtetele, auto ostmisel
  või maja.

  Minu nimi on hr Scott Larry, anda laene nii era- kui ka koostööd
  Inimesed, kellel on vähendatud intressimääraga 3% mugava kestus on läbiräägitav.

  Aga kuna jõulud on lähenemas me vähendada meie intressimäära 3% -lt 2%, hämmastav tegelikult.

  kui teil on tõsine mõtlemisega inimene ja olete huvitatud meie teenuste
  palun kiirustage ja võtke mind nüüd läbi minu email: greenworldloanfirm@gmail.com


  Ootan teie vastust.

  VastaKustuta
 57. Tere,
  See on teavitada üldsust, et proua HENRIETTA FERNANDO pakub nüüd igasuguseid laene kõigile, kes vajavad rahalist abi.
  Kas teil on vaja laenu madala intressimääraga? Kas teil on halb või No Credit? Kas teil on vaja raha, et alustada äri? Kas teil on vaja auto laen? Tahad hüpoteeklaenu? Kas teil on vaja suure põhivara alustada suuremahuliste Company? Me fondi igasuguseid laene Convinient tagasimaksmise kava, mis sobib teie seisund. Meie laenud on hästi kindlustatud ja maksimaalse turvalisuse intressimääraga 2%, meil anda laene eraisikutele ja organisatsioonidele kavatsusi maja renoveerimine, võlgade konsolideerimise, refinantseerimine .also loomine äriettevõtteid ja rohkem

  Saatke meile: (Henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  VastaKustuta
 58. ma tahan mõista jackson lääne accesscredits@yahoo.com aitate mind, et saada kiiresti laenu

  i on scammed kokku $6700 erinevatest võlts laenu andjad ja ma olin ühes punktis müüa oma

  omadused ots otsaga kokku tulla. kuni ma nägin post internetis, kuidas sõber Saksamaa sai

  oma laenu kindel garantii usaldust laenude ja i kohaldatakse ka sama usku. ja sain laenu

  ilma stressi pärast nõustud tagasimaksmise tingimused kindel. vältida internetis petturid

  nüüd!
  Kui teil on vaja laenu alustada äri, auto laenu, raviarvete, projekti laenu, hariduse jms

  kontakti firma juurdepääsu krediiti kaudu email.Accesscredits@yahoo.com

  VastaKustuta
 59. Tunnistus, kuidas sain laenuTere,Minu nimi on hr Bob Killian Ma tahan, et te kõik olla ettevaatlik, sest keegi ei saa sind aidata siit või isegi väita, kuidas saad rahalist abi. Iga vastus laenu laenuandja oma küsimusele, peate ignoreerida, sest nad on petuskeemid ... tõeline petuskeemid ... i oli ohver, kes ma olin ripitud tuhandeid dollareid ... noh tänan Jumalat Terry White, et ma olin nimetatud poolt Sõber, kes lähevad nime, proua Pheobe Adams Nad tegid mu elu väärtuslikuks üks, ja andis selle tähendus ja ka panna naeratus oma nägu. Ma kiideti heaks laenu $ 120,000.00 USD 24hours pärast kohtuvad oma vajalikud nõuded, minu laenu anti hoiule oma pangakonto. Kuigi ma olin väga närvis koos laenufirma esimese koha tänu mu eelmine halbu kogemusi, eriti kui küsimus mulle arveldades ülekandekulud tulid, ma hoian usu tingitud asjaolust, et mu sõber nimetatud minu. tingitud mu sõber suunatud mulle kuuletuma oma tingimustel ja korras laenu, Little ma tean, et mu rahaline probleem on lõppenud .Kui mitte et kiire esildise sugulane, et tõeline allikas, oleksin kahetsenud oma Kogu elu, sest tol hetkel ma lihtsalt lahutatud ema mu poeg, ja minu poeg (vürsti) seisis silmitsi "elu ja surma vahel" olukord ..I seisis silmitsi oma haigla arveid ja oli ka silmitsi sulgemine minu korteris kokku kõik sain soovitud laenu $ 120,000.00 USD. Ma luban teda tuua nii palju inimesi kui palju tema headust. Ta on Jumala kartes mees. Nende eest on väga soodsa hinnaga ja usaldusväärsetele võrrelda palju seal, nende intressimäärad vaid 2 kuni 3% .NOTE: Sul peab olema hea ja vastuta sissetuleku allikas) Tema nimi on Mr.Terry valge emaili tema juures e-posti teel: Terrywhite221 @ yahoo.com "ja siis vabaks petuskeemid.Täname oma aega lugeda seda ..Parimate soovidega

  VastaKustuta
 60. Tere
  Kas teil on vaja mugavat laenu ja rahulolu?
  Pakume taskukohase laenude @ 3% intressimääraga kohalike
  ja rahvusvaheliste laenuvõtjate.
  Meil on sertifitseeritud, usaldusväärne, usaldusväärne, efektiivne, kiire ja dünaamiline
  ja me töötame koos meie klientidele.
  Anname pika krediidi perioodi 2-50 aastat maksimaalne kokkupuude
  kohta (helenparker528@GMAIL.COM või helenparker528@outlook.com)

  VastaKustuta
 61. Kallis lugeja,

  Oled võlg?

  Kas soovite laenu mis tahes liiki ja no keha või rahanduse maja taha, et aidata teil välja see probleem. nii, et on põhjus, miks me oleme jõudnud, et aidata teil igal võimalikul viisil, pakume rahalist laenud veidi intressimäära tõttu, et praegune finantskriis jätkub. Kiirusta kuni kaupa viimane.
  Meie rahalist laenud / teenuseid:
  isikliku laenu alates $ 1500 kuni $ 50000000
  hüpoteeklaen
  õppelaen
  äri laenu jne ja NO ettemaksu FEE JUURES
  kui olete huvitatud siis on meiega läbi selle kontakti:
  E-post: mitchellglobalfinance@gmail.com

  VastaKustuta
 62. Tere Kallis klient,

  Kas teil on vaja kiiresti laenu, et maksta ära võlad, avatud ettevõtetele, auto ostmisel
  või maja.

  Minu nimi on hr Scott Larry, anda laene nii era- kui ka koostööd
  Inimesed, kellel on vähendatud intressimääraga 3% mugava kestus on läbiräägitav.

  Aga kuna jõulud on lähenemas me vähendada meie intressimäära 3% -lt 2%, hämmastav tegelikult.

  kui teil on tõsine mõtlemisega inimene ja olete huvitatud meie teenuste
  palun kiirustage ja võtke mind nüüd läbi minu email: BAR.JOHNHARMONY@GMAIL.COM


  Ootan teie vastust.

  VastaKustuta
 63. Laenud !! Laenud !! Laenud !! Kas keegi siin, kes on endiselt hädas laenu saada? Kas teil on vaja laenu tahes põhjusel ja sa ei tea, kust saada odav ja usaldusväärne laenude, oma abi on lõpuks siin pakume odavad laenud madala intressimääraga vaid 2%. Huvitatud laenuvõtjad on meiega e-posti teel aadressil (Freemanloanfinance@gmail.com) ja saada oma laenu täna.

  VastaKustuta
 64. Tere iga üks, ma olen proua Laura Zemenu Tallinnast Estonia, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistuseks sellest, kuidas Jumal juhatas mu tõeline laenu andja, kes on muutnud minu elu alates on vaene rikas naine, kes ei nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast seda mitu kuud püüdnud saada laenu Internetis ja on scammed summa $ 15.000 i sai nii lootusetu saada laenu reaalne laenu laenuandja online, kes ei lisa minu stress, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle naine nimega proua Debora Smith, kes on tegevjuht (Debora Smith laenufirma), et ma taotlenud laenu summa (400,000.00USD ) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehakse puudutavad laenu üleandmist ja vähem kui kolm (3) päeva jooksul laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi vaja laenu kiiresti pöörduma kaudu: (mrs.deborasmithloanfirm12@gmail.com) ta ei tea, teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asju, mida ta on teinud oma elus, ja minu pere . Ta on lahke julgust.

  Jään Laura Zemenu

  VastaKustuta
 65. Tere Sir / Madam,
  Pakume vahendeid investeeringuteks mõeldud vormide krediidi laenu taotlejad, üksikisikute, ettevõtete organisatsioonid, firmad jne

  Investeeringud on tehtud:
  * Project Finantseerimine
  * äri Laenud
  * Isiklikud laenud
  * võlg konsolideerimine

  Anname laenu, et iga üksikisik ja ettevõte on 2% intressimääraga monthly.Get meile tagasi e-posti kaudu davidpetersonloanfirm1@outlook.com rohkem teavet.

  VastaKustuta
 66. TERVITAS DEBORA SMITH FINANTSEERIMISÜHING LAENU

  Kas vajate isikliku laenu? VÕI äri laenu oma äri alustada? Pakume laenud eraisikutele ja ettevõtetele ülemaailmsel tasandil. Meie tuntud Debora Smith rahastamiseks laenu firma piiratud pälvinud tohutu hea näidatakse pakkudes riskikapitali rahastamise teenuseid meie klientidele. Debora Smith rahastamiseks laenu Company Limited pakub Financial Solutions suuri projekte nagu see pind transpordi, meditsiini infrastruktuur jne. Kui olete huvitatud meie teenusest, võtke meiega ühendust e-mail (-mrs.deborasmithloanfirm12@gmail.com)

  VastaKustuta
 67. Tere,
  See on teavitada üldsust, et Gerard Sanchez, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu intressimääraga 2% eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (gerardsanchezloan@gmail.com)

  VastaKustuta
 68. Sul on igasuguseid rahalisi probleeme? Vajad laenu, et maksta võlgu? Olete finantskriisis? Raha oma krediitkaardi ORIGINAL usaldus on usaldusväärne ravida kõiki laene, vt allpool. Meil on registreeritud ja volitatud firma väljastab laenu 2%, mille minimaalne kestus 6 kuud ja maksimaalselt 30 aastat. Anname laenu vähemalt 2000 kuni 50 miljonit. võtke meiega nüüd läbi meie e-posti aadress: (FERNANDOCARLOSJUAN@GMAIL.COM)

  VastaKustuta
 69. Sul on igasuguseid rahalisi probleeme? Vajad laenu, et maksta võlgu? Olete finantskriisis? Raha oma krediitkaardi ORIGINAL usaldus on usaldusväärne ravida kõiki laene, vt allpool. Meil on registreeritud ja volitatud firma väljastab laenu 2%, mille minimaalne kestus 6 kuud ja maksimaalselt 30 aastat. Anname laenu vähemalt 2000 kuni 50 miljonit. võtke meiega nüüd läbi meie e-posti aadress: (FERNANDOCARLOSJUAN@GMAIL.COM)

  VastaKustuta
 70. Tere,
  See on teavitada üldsust, et proua Grace Okowa, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu 2% intressimääraga eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (embassyloanfirm@gmail.com)

  VastaKustuta
 71. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid releases minu taotlus, mille pank, ma laenu saanud läbi väga lahke daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-maili teel aadressil: fredialaila@gmail.com see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga madal 2 % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast oma krediidi
  Jumal õnnistagu teid.

  VastaKustuta
 72. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid releases minu taotlus, mille pank, ma laenu saanud läbi väga lahke daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-maili teel aadressil: fredialaila@gmail.com see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga madal 2 % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast oma krediidi
  Jumal õnnistagu teid......

  VastaKustuta
 73. HOW I GOT MY LOAN FROM THIS GREAT COMPANY

  Hello my dear people , I am Anita Frank, currently living in New jersey city, USA. I am a widow at the moment with three kids and i was stuck in a financial situation in April 2015 and i needed to refinance and pay my bills. I tried seeking loans from various loan firms both private and corporate but never with success, and most banks declined my credit ,do not full prey to those hoodlums at there that call them self money lender they are all scam , all they want is your money and you well not hear from them again they have done it to me twice before I met Mr. Wilson Edwards the most interesting part of it is that my loan was transfer to me within 74hours so I will advice you to contact Mr. Edwards if you are interested in getting loan and you are sure you can pay him back on time you can contact him via email……… (wilsonedwardsloancompany@gmail.com) No credit check, no co signer with just 2% interest rate and better repayment plans and schedule if you must contact any firm with reference to securing a loan without collateral then contact Mr. Wilson Edwards today for your loan
  They offer all kind of categories of loan they
  Short term loan (5_10years)
  Long term loan (20_40)
  Media term loan(10_20)
  They offer loan like
  Home loan............., Business loan........ Debt loan .......
  Student loan..........,Business start up loan
  Business loan....... , Company loan.............. etc
  Email..........(wilsonedwardsloancompany@gmail.com )
  When it comes to financial crisis and loan then Wilson Edwards loan financial is the place to go please just tell him I Mrs. Anita Frank direct you Good Luck.......................

  VastaKustuta
 74. Kallis taotleja,

  Anname laenu eraettevõte ja üksikisikud. Leiate mõned oluline teave laenu pakume allpool. Saada laenu meie firma on mõningaid andmeid me peame läbida teile, enne kui saame jätkata taotlemise protsess. Intressimäär: In laenu pakume me ei tasu 3% intressimäära. Summale: Me anda välja minimaalses koguses 1,000.00, et maksimaalselt 100,000,000.00 teabe saamiseks: Nagu vajalikku teavet, mida on vaja täita taotlus, mis sisaldab teie isikuandmeid ja ka laenu saamiseks see aitab meil teile täieliku dokumenteerimise laenutingimused kokkuleppel lepingu, mis siis võib eeldada, et allkirjastada ja saata tagasi ettevõtte kinnitamiseks, kui rahul. Saada meile: (chun.kome12@hotmail.com)

  Kui olete huvitatud kontakti kaudu: chun.kome12@hotmail.com ja täida allpool laenu taotluse vormi.

  Laenu taotluse vorm:
  Täisnimi:....................
  Riik: .....................
  Riigi: ..............
  Linn: ..............
  Sugu: .........................
  Telefoni number:...........
  Laenusumma :...........
  Kuusissetulek: ..........
  Amet: ................... ....
  Laenu periood: ....................... ................
  Eesmärk Loan: ......................... ...........
  E-posti aadress:...................... ................
  Kas olete taotlenud enne? ....................

  Me ootab oma tungivat taotluse vorm tuleb täita ok. Kirjuta meile: (Chun.kome12@hotmail.com) kõne või SMS 18653250382

  Parimate soovidega.

  VastaKustuta
 75. Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
  * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
  * Tagasimaksmine algab kaheksa päeva pärast saad raha
  pangakonto
  * Madal intressimäär 2%
  * Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
  * Paindlik laenutingimused ja kuumakse
  *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
  Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
  rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
  sinult.

  Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
  anda rahalist abi igaühele
  Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

  e-post: cashfirmarena@gmail.com


  parimate soovidega
  Sir Joel Williams
  Raha laenu Firmast Firma
  tegevjuht
  TEL: +60183723787
  E-post: cashfirmarena@gmail.com
  Webis: cashfirmarena.wordpress.com

  VastaKustuta
 76. Vajad kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad? Kas teil on vaja laenu, et alustada uut äri? Kas teil on vaja isikliku laenu? Pakume igat liiki laenu intressimäär 2%. Võtke meiega juba täna on-post: (mabelhernandezloan@gmail.com)

  VastaKustuta 77. Lahendus kõigile laenu otsijad on siin, on teil vaja laenu? Lubage mul tutvustada teile kõigile usaldusväärne ettevõte sain laenu. Ma arvasin, et ei ole enam aus laenuandja online, kuni sõber minu Istanbuli nimetatud minu ja mu abikaasa Leyla RODRIGUEZ FINANCE PLC. Sain laenu summas 45,000.00 euros neilt all 2 päeva rakendus. Võtke neid nüüd: leylarodriguez949@gmail.com

  VastaKustuta
 78. Kas teil on vaja laenata raha, et maksta ära BILLS KONTAKT VIA: mrsladystella0044@gmail.com rohkem infot.

  Sinu nimi:
  SEX;
  AGE;
  riik
  Laenusumma:
  Laenu kestus:
  EESMÄRK LAENU;
  Teie kuusissetulek;
  Kehtib mobiiltelefoni number:

  Täname mõistmise oma kontaktandmed, kui me ootame

  soovidega
  juhtimine
  E-post: mrsladystella0044@gmail.com

  VastaKustuta
 79. Kas teil on vaja laenata raha, et maksta ära BILLS KONTAKT VIA: mrsladystella0044@gmail.com rohkem infot.

  Sinu nimi:
  SEX;
  AGE;
  riik
  Laenusumma:
  Laenu kestus:
  EESMÄRK LAENU;
  Teie kuusissetulek;
  Kehtib mobiiltelefoni number:

  Täname mõistmise oma kontaktandmed, kui me ootame

  soovidega
  juhtimine
  E-post: mrsladystella0044@gmail.com

  VastaKustuta
 80. Head päeva,

  Oled vajavad kiiret laenu. Kas soovite, et maksta ära oma võlad, äritegevuse laiendamise või isikliku laenu, võite meiega ühendust võtta oma kiire ja usaldusväärne laenu madala intressimääraga 3% ja taskukohane tagasimaksmise kava hea laenutingimused .Võite saata e-posti rishigarakumar@outlook.com tagada laenude täna. Ootame teie kirju.

  Lugupidamisega
  Gara Kumar

  VastaKustuta
 81. Tere, ma olen proua Irene Giron Fernandez, alates Fernandez Kindlustus / Loan Company, eralaenu laenuandja abi elus võimalus. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Sa pead konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me oleme pakkunud raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis andma laenu. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (irenegironfernandez@gmail.com)

  VastaKustuta
 82. Meie firma pakub kõiki laenu alates € 2000 kuni € 50,000,000.00 üksikisiku, ühiskonna ja koostööd organite igal maailma osas. intressimäär on 3% aastas. võtke nüüd meie firma e-kirju: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Parimate soovidega,

  VastaKustuta
 83. Milline üllatus Sain just laenu firma nimega One World Grupid Plc, sõber ütles mulle, et taotleda äriühingu, kus ta ka sai oma laenu, sest nõu ma antud sõber, kes taotles laenu oma One World grupid Plc ja mulle pakuti laenu i nõutud, nii et minu nõuanne teile kõigile on see, et üks maailma grupid Plc on üks parimaid ettevõtteid maailmas, mis annab laenu, nii et kui teil on vaja laenu sa saab nendega ühendust oma e-posti firmalt oneworldgroup.org@gmail.com

  VastaKustuta
 84. Kas sa arvad, saada laenu? Olete tõsiselt vaja kiiresti laenu, et alustada oma äri? Kas olete võlgu? See on sinu võimalus saavutada oma soov, anna isiklikud laenud, ettevõtete laenude ja ettevõtete laenude ja igat liiki laenu 2% intressi rohkem teavet meiega ühendust võtta e-posti teel (gerardsanchezloan@gmail.com)

  VastaKustuta
 85. Pidades silmas rahalisi raskusi? Kas teil on vaja laenu? või nad on tagasi lükatud, mida kohalikud pangad? Kas teil on vaja laenu mingil põhjusel? Sinu abi on lõpuks siin Maurice Finance pakub laenude kõigile tööhõivekonsultandi, üksikisikud ja ettevõtted, pakume laenud madala intressimääraga 2%. Huvitatud laenuvõtjad meiega ühendust e-posti aadressil mauricefinance@hotmail.com~~V ja saada oma laenu täna. Meie teenused on kiire ja usaldusväärne, nii et palun võtke meiega ühendust aadressil (mauricefinance@hotmail.com) ja nautida meie pakkumine finantsteenuseid.
  E-post: mauricefinance@hotmail.com

  VastaKustuta
 86. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid releases minu taotlus, mille pank, ma laenu saanud läbi väga lahke daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-maili teel aadressil: marilinetricha@mail.ru see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga madal 2 % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast oma krediidi
  Jumal õnnistagu teid.

  VastaKustuta
 87. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid releases minu taotlus, mille pank, ma laenu saanud läbi väga lahke daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-maili teel aadressil: marilinetricha@mail.ru see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga madal 2 % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast oma krediidi
  Jumal õnnistagu teid....

  VastaKustuta
 88. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Sa pead konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me oleme pakkunud raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis andma laenu. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (catherinejonezloan@gmail.com).

  VastaKustuta
 89. Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid releases minu taotlus, mille pank, ma laenu saanud läbi väga lahke daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-maili teel aadressil: marilinetricha@mail.ru see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga madal 2 % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
  tagasimaksmine algab viis kuud pärast oma krediidi
  Jumal õnnistagu teid.

  VastaKustuta
 90. Kas te otsite väga ehtne laenu? Taskukohase intressimäär? Töödeldud jooksul 2 kuni 5 tööpäeva jooksul. Kas olete olnud keeratud pidevalt teie pankade ja teiste finantsasutuste? Siin on legit pakkumisi, sest küsimus krediidi- ja turvalisus on midagi, et kliendid on üha enam muret, palju õnne sulle, intressimäär meie pakkumine on 3%, kui huvitatud saada rahalist abi, võtke meiega täna kell: seankentco-operative@hotmail.com.
  Taotleja isiklikud andmed.

  Sinu nimi:
  Summa vaja:
  Sinu riik:
  Laenu kestus:
  Teie aadress:
  Telefoninumber:
  Kuusissetulek:
  Sugu:
  Faksi number:
  Sinu vanus:

  Kontaktisik: Sean Kent.
  E-post: seankentco-operative@hotmail.com

  VastaKustuta
 91. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Sa pead konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me oleme pakkunud raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis andma laenu. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (catherinejonezloan@gmail.com)

  VastaKustuta
 92. Tervitused kõigile,
  Minu nimi on pr Adung Srion, mina ja mu pere on väga õnnelik, sest mul oli Abel saada lihtne laenu 10000 $ 0from laenu firma heategevus nimega GABRIELLA ELEANOR LAENU FIRM ilma colataral, onu suunatud mulle GABRIELLA ELEANOR LAENU FIRM. kui olin vajavad laenu fondi $ 10,000.00 jaoks neerusiirdamise mu väike poiss nimega Bowen, ma siis taotlenud laenu krediidi on kõvad, kuid minu suurim šokk minu laenu heaks ja andis ilma igasuguse krediidi kontroll, ei ole tagatud, ei cosigner ja ainult 2% madala intressimääraga.
  Nii et kui te seal otsivad laenu majanduslikel põhjustel üldse, siis ma nõu teil saata laenu kindlalt {GABRIELLAELEANORLOANFIRM@gmail.com} rohkem infot TEHINGUTE soovin teile parim
  Parimate soovidega,
  Proua Adung Srion.

  VastaKustuta
 93. Tere, Siin on taskukohane laen, mis muudab su elu igaveseks, ma olen Patrick Fredrick sertifitseeritud laenu laenuandja, ma pakkuda laenu individuaalne ja avalikus sektoris, mis vajavad rahalist abi väike intressimäär 2%. Meie teenuste hulka kuuluvad: * Isiklikud laenud * Debt Consolidation * Business Laenud * Haridus Laenud * Mortgage * tagatisel laenu * Laen ei ole kindlustatud * hüpoteeklaenude * Palka välja * õppelaenu * Business Laenud * Laenud * auto laenud * Investeerimislaenud * Development * omandamine laenu laenu ehitamiseks Palun täitke allolev vorm ja tagasi, kui olete huvitatud: (patrickloans15@gmail.com) Patrick laenud on tõestatud ja usaldusväärne laenufirma, kohaldatakse täna ja lahendada oma rahalisi probleeme täna. DATA võlgniku 1) täielik nimi: 2) Riik: 3) Aadress: 4) Tingimus: 5) Sugu: 6) Status: 7) Amet: 8) Tel: 9) Kuu sissetulek: 10) oma õiguse: 11) laenusumma vaja : 12) laenu kestus: 13) Eesmärk laenu: 14) facebook nimi: 15) niipea, kui eespool on täidetud, ma saadan oma laenu tingimused ASAP nii astume. Neid ootab kuulda, et jätkata. Tervitused, E-mail: patrickloans15@gmail.com. või lisada meiega kohta facebook: Patrick berry okosun või 100010791542924@facebook.com .... aitäh

  VastaKustuta
 94. Tere, olen Private registreeritud ja heaks kiidetud laenu andja, anname välja laenu vahemikus 5,000.000 et 50,000,000.00 madala intressimääraga 2% Meie laenud on hästi kindlustatud ja maksimaalne turvalisus on meie prioriteet, oleme õigustatud ja tuntud Briti heaks laenu andmise firma. Pakume laenud eraisikutele kui ka organisatsioonidele, kes on kavatsusi majade renoveerimisel ja institutsioonid, võlgade konsolideerimise, refinantseerimise ja ka ettevõtluse alustamist varustus. Võta meiega nüüd: (martinezvanesaloanfirm@gmail.com)

  VastaKustuta
 95. Kas teil on rahalisi probleeme? teil on vaja laenu, et maksta võlgu? Oled igal finantskriis? Siis on õige allikas. Meil on registreeritud ja volitatud ettevõte, Anname laenu madala intressimääraga 2% üksikisikute, ettevõtete ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (MAJORITYFRANKLIN16@GMAIL.COM)

  VastaKustuta
 96. Tere

  Kas teil on vaja laenu? sa võttes unetu öö nimel oma võlga, kui teil on vaja rahalist abi kiiresti taotleda taskukohane laen, pakume igasuguseid laenu nagu õppelaenu, äri laenu, isikliku laenu kasutamine, võlgade konsolideerimise laen, laenu, et maksta oma arveid pakume madala intressimääraga 3% intressimäära ning pikaajalise kestusega taotleda sobiv ja lihtne laenu täna meie firma ja võtke meiega e-posti teel ramkumarloanfirm@gmail.com rohkem teavet ja täida laenutaotlus taotluse vorm .

  LAENUTAOTLUS VORM

  Täisnimi.............
  Riik ...............
  Kontakt Aadress ........
  Telefon ..........
  Summa vajalik, sest laen ...........
  Laenu Kestus ...........
  Kuusissetulek .........
  Amet ......
  Perekonnaseis........
  Sugu ........
  Tagatis .........
  Vanus .......
  hüvasti kliendi lahkesti täita laenutaotlus vorm eespool ja saada meile tagasi meie firma e ramkumarloanfirm@gmail.com

  Soe soovidega

  Hr Ram Kumar (C.E.O)

  VastaKustuta
 97. Hello!
  Me oleme siin, Saksamaal, nii et paned stress sujuvalt
  Täida vorm laenude all line Märkus ainult e kaudu:
  elizabethmorganhelpss@gmail.com
  Pakume laenu äri või isiklikuks otstarbeks, kusjuures
  Intressimäär 3%.
  Kui jah, siis e-posti teel järgmised andmed
  * Täisnimi: .................................
  * Laenusumma vaja: ..............
  * Pikkus: ............................
  * Riik: ......................................
  * Telefon: ...................................
  * Amet: ................................
  * Kuu sissetulek: ........................
  Teie rahulolu ja rahalist edu on meie eesmärk
  E-post :: elizabethmorganhelpss@gmail.com
  Ole kiire, ja ma loodan, et sa ei usalda

  VastaKustuta
 98. Kas teil on vaja laenu? Kas sa tahad olla rahaliselt stabiilne? Või tahad, et laiendada oma äri? See on tõeline firma, mis pakuvad laenu, auto laen, äri laenu, ja isikliku laenu väga alandatud intressimääraga 2% mugava kestust, mis on kaubeldavad. See pakkumine on avatud kõigile, kes suudavad maksta tagasi õigel ajal. Võtke huvi korral selle e-post: mauricefinance@hotmail.com
  E-post: mauricefinance@hotmail.com

  VastaKustuta
 99. fernandoloancompany
  Kas teil on vaja kiireloomulisi laenu kohaldatakse kohe
  Lugupeetud taotlejate laenude Tervitused Jude tahke krediiti.
  Meil on sertifitseeritud laenu andja, mis pakub laenu
  Inimesed, kes vajavad laenu. See annab laene
  Projekt, äri, maksud, võlad ja arved, ja paljud teised
  põhjustel. Tegutseme 2% kõrgem. Hoidsin saada läbi
  Laenu saada firma, nii et teil on vaja laenu?
  Kas olete võlgu? Kas soovite alustada äri, ja sa pead kapitali?
  Sa pead laenu või rahastamist mingil põhjusel? aitama
  See on lõpuks siin ja me anname kõik krediidisumma
  Odav ja kättesaadav vaid 2% aastas, kui olete huvitatud
  Palun võtke meiega ühendust
  : Fernandoloancampany@gmail.com)

  Ja saada oma laenudele täna. rohkem kui
  Teenused, jätke
  Teadmised laenu, mida vajate ja kui kaua laenusummast.
  Võtame järgmise.
  * Isiklikud laenud (turvaline ja tagatiseta)
  * Business laenud (turvaline ja tagatiseta)
  * Consolidation Loan ja paljud teised.
  Meil on sertifitseeritud, usaldusväärne, usaldusväärne, efektiivne, kiire ja
  dünaamika. Kui olete huvitatud, võtke ühendust
  meie:
  : fernandoloancampany@gmail.com
  tänan
  fernandoloancompany

  VastaKustuta
 100. tere.
  Olen hr Rahel eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul
  võimalust laenu üksikisikutele, firmade, kindlustus jne
  teil mingeid rahalisi raskusi või kes vajavad laenu, et investeerida või siis
  on vaja laenu, et maksta oma arveid otsida enam, kui me oleme siin, et
  kõik oma rahalised probleemid jäänud minevikku. Pakume kõikvõimalikke
  laenu mis tahes valuutas nimiväärtusega 2% ilma ettemaksu eest.
  Ma tahan kasutada seda suurt keskmise teile teada, et oleme valmis
  aidata teil mingit laenu lahendada, et teie rahaline probleem.
  Kui jah, siis saada tagasi nüüd läbi E-rahelcohranloan@gmail.com
  lähemalt, siis on väga teretulnud ...

  VastaKustuta
 101. tere.
  Olen hr Rahel eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul
  võimalust laenu üksikisikutele, firmade, kindlustus jne
  teil mingeid rahalisi raskusi või kes vajavad laenu, et investeerida või siis
  on vaja laenu, et maksta oma arveid otsida enam, kui me oleme siin, et
  kõik oma rahalised probleemid jäänud minevikku. Pakume kõikvõimalikke
  laenu mis tahes valuutas nimiväärtusega 2% ilma ettemaksu eest.
  Ma tahan kasutada seda suurt keskmise teile teada, et oleme valmis
  aidata teil mingit laenu lahendada, et teie rahaline probleem.
  Kui jah, siis saada tagasi nüüd läbi E-rahelcohranloan@gmail.com
  lähemalt, siis on väga teretulnud ...

  VastaKustuta
 102. Kus sa arvad saada laenu? Olete tõsiselt vaja kiiresti laenu, et alustada oma äri? Kas olete võlgu? See on sinu võimalus saavutada oma soovi, andes isiklikud laenud, kaubandus laenude ja kommertslaenudega ja igat liiki laenu 2% intressi rohkem teavet meiega ühendust võtta e-posti teel (redroalexloan@gmail.com)

  VastaKustuta
 103. Sa pead kiiresti laenu?
  Minu firma pakub krediiti kõik väikese sissetulekuga ja äri mehed ja naised
  Kui teil on vaja laenu, palun võtke meiega lähemalt
  E-posti juurdepääsu: oandocreditunit@gmail.com

  VastaKustuta
 104. Tere, ma olen proua Josefina Valera, eralaenu laenuandja, mis annab laenu elus võimalus. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Vajad konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Pakume raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis pakkuma laenu. Nii meiega täna e-posti aadressil: (josefinavaleraloanfirm@gmail.com)

  VastaKustuta