Lehevaatamisi kokku

kolmapäev, 8. juuni 2016

Kohtumine Robiniga - VIP-ide värk!

Seda rõõmu said kogeda kõigest 60 õnnelikku!Alustame siiski algusest, sest ega see kohtumine nii lihtsalt ei tulnud ;)

Eile, 6.juunil, sammusime niisiis oma suurte kimpsude-kompsudega laeva peale.
Kokku oli meid viis - mina tüdrukutega ja Agnes koos Hanna-Miaga. Kajuteid oli kaks, sest Agnesel oli enne juba piletid ostetud, kui mulle sellest tripist rääkis.
Meie kajut oli kaheksandal tekil ja nende oma viiendal. Otsustasime kohe alguses, et jääme kõik ühte kajutisse, sest ei viitsi edasi-tagasi mööda kahte kajutit jooksma hakata. Lisaks oli meil korralik hunnik toidukraami ka kaasa tehtud ja seda ei viitsinud samuti jagama hakata. Lihtsam oli ikka ühte kajutisse minna.

Kaheksandal tekil oli kajut, kus oli ainult kolm voodikohta. Plikad läksid omavahel kõik kohe kaklema, kes üleval magada saab. Ütleme nii, et reisi algus head ei lubanud, sest kõigil oli pill lahti:

Torisevad

Kuna meie kajutis oli ainult kolm voodikohta, siis hoidsime pöidlaid pihus, et Agnese kajutis neid neli oleks. Õnneks oligi!

Kusjuures seal kajutis enam kakluseks ei läinud, sest Janeli ütles ise, et tuleb alla minu kõrvale.
Ajee!

voodikohad ilma kismata ära jagatud

Kajutisse jõudes pakkisime oma toidukraami lahti (seda oli terve spordikoti täis!), nosisime kõhud punni ja läksime uudistama, mis mujal toimub. 
10-ndal tekil sai maailma suurimale (väidetavalt) fännikirjale oma kirjutis lisada. Samal ajal toimus loosimine, kes teisipäeval Robiniga kohtuma saab minna. Kuna me jõudsime sinna nii hilja, siis me ei saanudki aru, mille eest ja kuidas see loosimine toimus. Meie tüdrukute nimesid loosi hulgas igatahes ei olnud ja sellest oli küll tuline kahju.


Fännikirjale kirjutamine :)

Peale loosimist jagati Robini pildiga autogramme. Lisati juurde, et autogrammid on ikka Robini enda kirjutatud. Kui meie olime neli (Agnes ka vana fänn :):)!) autogrammiga kaarti kätte saanud ja neid autogramme omavahel võrdlema hakkasime, siis meie arust olid kõik täiesti erinevad.  Esiteks on Robin vasakukäeline, aga osade kaartide pealt on näha, et naerunäo kaared on tehtud paremakäelise poolt. Teiseks olid vähemalt kaks autogrammi kirjutatud ka erinevate pliiatsitega (osad jämedamad, osad peenemad). 
Kuna neid kaarte jagasidki neli erinevat tüdrukut, siis hakkasime kahtlustama, et äkki on autogrammid ka nende poolt kirjutatud.
Ütleme nii, et autogrammide originaalsuses väike kahtluseuss jäi. 

Fännid

originaalid või mitte?

Sel õhtul enam suurt midagi ei teinudki. Laval esinesid küll paar lauljat, aga need meile ja tüdrukutele eriti huvi ei pakkunud. Magama jäime kusagil südaöö ajal.
Mina magasin Janeliga ühes voodis ja ei pea vist pikalt mõtlema, kes väikse riba peal magas ja kuidas tal uni olla võis :D
Samas ma ei virise, need üksikud ööd elab üle :)

Tänane hommik algas sellega, et tõime omale laeva kohvikust teed ja kohvi. Toit oli omal olemas. Oleks laevas putru ka söönud, aga see nägi nii jube välja, et ei kutsunud ennastki sööma, veel vähem tüdrukuid. 

Kella 10 ajal hakkas Robini viktoriin. Seal meil eriti hästi ei läinud, sest kodutöö oli täiesti tegemata. Mina teadsin ainult kolmele küsimusele vastust (kümnest!). Kui oleks teadnud, et viktoriin ka on, oleks netist kiirelt midagi lugenud. Seda enam, et vastata sai vastusevariantidega. Kui sa ikka mitte midagi ei tea, siis on raske pihta panna ;)

Peale viktoriini algas Robini Bingo ja seal läks meil ikka VÄGA hästi. 
Täis pidi saama horisontaalridasid. Algul üks. Kui keegi sai ühe rea täis, siis järgmine võitja pidi juba kaks rida täis saama. Sellest järgmine kolm ja nii kuni viie reani välja.

Auhindadeks oli fänni-kohtumine Robiniga!

Kokteilimutid :)

Meid oli viis, seega viis piletit.
Ei uskunud, et võit tulla võiks, aga ometi see tuli. 
Üsna alguses hakkas juba päris hästi minema ja kui kahe rea võidust oli puudu ainult üks pall, siis tegin käte värisedes igaks juhuks piletist pilti ja lootsin kogu hingest, et tuleks number 10!
Samal ajal tegin juba Karolini ja Janeli vahel loosi, et kui mu pilet võitma peaks, siis kes neist võidule järgi läheb. Noh, ennetasin väikest kaklust :):)

Puuduv 10!

Paar palli hiljem loositigi number 10 ja Karolin võis uhkelt võitu vormistama minna :):):)

Kontrollitakse!

Võit tähendas kahte pääset Robiniga kohtumiseks. Tore oli see, et võitsime kaks piletit, aga kurb oli asja juures see, et lapsi oli kolm! 
Lootsime kuni lõpuni, et äkki õnnestub veel võita, aga paraku nii ei läinud.

Hanna-Mial olid peale Bingot pisarad väljas, et Karolin-Janeli saavad Robiniga kohtuda, juttu ajada ja autogramme küsida, aga tema ei saa!
Mis me muud teha oskasime, kui lohutada, et äkki lastakse tema ka koos teistega sisse. Lootsime, et ÄKKI saab.

Pääsmed Robini juurde!

Peale Bingot sibasime kohe laeva teise otsa, kus Robinil fänni-kohtumised aset leidsid. 
Esmalt käisin ja ostsin jooksuga tüdrukutele ka Robini särgid :):) Algul ei olnud plaanis neid osta, aga kui kohtumisele pääsesime,  siis autogrammide jaoks pidime ju ikka võtma. Ühe pluusi hind 20 euri.

Kohtumine toimus põhimõtteliselt suletud uste taga. Ühest uksest lasti sisse, teisest välja. Iga seltskond eraldi.
Oma fotokate ja telefonidega pilte teha ei saanud, sest pilte tegi ainult Robini-tiimi fotograaf ja need pannakse nädala lõpuks kodulehele üles, kus neid siis omale tõmmata saab.

Lootus, et kõik pääsevad kohtumisele

Näost näkku nägi Robinit niisiis 60 õnnelikku. 
Kui nii võtta, siis ei tundugi eriti palju, aga kui ootasime oma järge ligi tund aega, siis tundus ikka mega pikk aeg. Ja me ei olnud kusjuures üldse mitte viimaste seas. Kohtumist oodates sai Hanna-Mia veel paar korda pisaraid valada, sest laps oli ikkagi murtud, et mis siis saab, kui teda ikkagi sisse ei lasta. Ta tahab ju NIIIIII väga Robiniga kohtuda! Selles mõttes oli tema kindlasti suurem fänn, kui Karolin või Janeli, sest Hanna-Mia elab ikkagi Soomes ja seetõttu Robin ka rohkem südames.
Järjekord venis nagu tigu, aga ühel hetkel jõudsime ikka ukse juurde välja.

Olgugi, et ma sisimas juba teadsin, et küsimine on ilmselt asjatu, tegin ma seda siiski ja küsisin "uksevahilt", et äkki on mingi imepisike võimalus, et kõik kolm tüdrukut saavad kohtumisele. Meil oli kaks piletit, aga tüdrukuid oli ju kolm. No kuidas sa jätad ühe lapse uksetaha nutma? Endal tuli vahepeal juba pisar silma! 
Loomulikult saime vastuseks, et kahe piletiga kolm last sisse ei saa ja tuleb siiski valida, kes lähevad. 
Täiesti ootamatult tuli Janeli lagedale sellega, et ta võib oma pileti Hanna-Miale kinkida ja tema siis ei lähe!!!! 
Kui küsisime, et kas ta on kindel, siis vastas ta jaatavalt. Kui küsisime, et kas ta on ikka vääääga kindel, siis vastas ta endiselt jaatavalt. 
Väga, väga, väga, väga, väga ilus lahendus tema poolt - tõeline sõber.
Loomulikult oli Hanna-Mia väga õnnelik.

Robiniga kohtuvad Hanna-Mia ja Karolin

Selles mõttes ei jäänud Janeli päris kõigest ilma, sest oma pluusi ja CD andis ta Karolinile kaasa ja Robin kirjutas neile mõlemale ka autogrammid. Väikse kirsina sai ka Janeli autogrammiga omanimelise fännikaardi.
Plaadid ostsin kusjuures eelmisel päeval Prismast, hinnaks 10 eurot, laeval maksis sama plaat 20 euri ;)

Õnnelikud

Pluus, plaat ja kaart

Pluus, plaat ja kaart

Autogrammide võrdlus

Kui meil varem nende eilsete autogrammide originaalsuse osas kahtlus oli, siis tänase kolme kaardi osas oleme 100% kindlad, et need on ikka Robini kirjutatud :)

Janeli ja Robin :)

Kuna Janeli oma pileti nii õilsalt Hanna-Miale kinkis, siis tegin talle ettepaneku koridoris Robiniga koos pilti teha. Janeli vaatas mind sellise näoga nagu ma oleks kergelt napakas. 
Kui napakas, siis napakas, aga pildi sain tehtud :):):)

Peale fänni-kohtumist tegime kiire laeva-lõuna, et sooja toitu ka kõhtu saada. Mis me seal laevas muud ikka süüa saime, kui kartulaputru ja lihapalle :) 
Peale sööki läksime kajutisse maalinguid tegema. 
Janelil hakkas tegelikult natuke pea valutama ja tema viskas pooleks tunniks hoopis pikali. Ei tea, kas oli väike pinge ja selle langus (Robiniga mitte-kohtumise pärast), aga natuke aega nägi ta halb välja küll. Õnneks läks see siiski üle.

Kell 13.00 sai juba järjekorda sappa hakata võtma, et 15.00 saali pääseda. Kaks tundi niisiis järjekorratamist ja see järjekord oli üsnagi pikk. Põhimõtteliselt ühest laeva otsast teise. Meie küll seal seista ei viitsinud, sest lava ette ei plaaninud me nagunii trügima hakata - meie Agnesega oleme selleks tralliks liiga vanad ja tüdrukud veel liiga noored :)
Saali sisenes see saba kusjuures päris kiiresti, kell 15.15 oli kogu rahvas juba platsis ja nende poolest oleks võinud juba jämmima hakata.
Kontsert ise algas kell 15.30

Ühest laeva otsast teise - pidu on tulekul

valmis

Ja sealt ta tuli:

Meie piigad vasakul, kõige kõrgemad peanupud!

Vähe rohkem nutimaalimas, kui nende ema :)

Tüdrukud ikka täiega fännasid ja nii hea oli seda vaadata.
Endalgi oli selline mõnus tunne ja olemine, mis siin veel tüdrukutest rääkida!
Tüdrukute endi sõnul oli see kõige meeldejäävam päev nende elus!  Nad ju nõnna noored ka alles :):)

Pidu on selleks korraks läbi!

Reis on samuti lõppenud - aida Robin

Homme on meil plaanis IKEA-sse minna, et suured pildiraamid osta. 
Kuna tegemist oli tüdrukute senise elu kõige meeldejäävama päevaga, siis paneme mälestused raamidesse. Klaasi alla lähevad  nii pluusid, plaadid, kaardid, kui ka fotod. 
Teen mõlemale kaks suurt raami ja loodetavasti õnnestub need raamid hiljemalt jõuludeks nende OMA tubadesse ka üles riputada.

Eestisse me tagasi veel ei kihuta. Homme on plaanis jõe äärde herneid sööma minna, õhtul ujuma ja ega mina siis ilma kirbukateta ka ju saa! :D1 kommentaar:

  1. Kas teil on vaja laenu ??? Meie firma nimi on Siioni laenu firma, meil anda välja laenu huvitatud klient, kes otsivad laenude parandada oma elu, me saame aidata teil mis tahes summa laenu. Minimaalne summa, mille me laenata on 5000 $. Maksimaalne summa, mille me laenata on $ 20000000 dollarit. Aastaintress on 3%. Et saada rohkem infot, e-post: zionfinance01@gmail.com

    VastaKustuta