Lehevaatamisi kokku

neljapäev, 24. märts 2016

Meil on muidu vaheaeg ka :)

Vaheaeg hakkab vaikselt juba lõppema, aga ma pole sellest iitsatanudki.
Noh, parem hilja, kui mitte kunagi, eksole ;)

Tüdrukud tulid koju tublide tunnistustega.
Karolinil oli kolm nelja, ülejäänud viied.Janelil olid kõik viied. Esimesel poolaastal ta hindeid ei saanud ja neid hakati panema alates uuest aastast:E-kooli jooksvates hinnetes oli tal ainult üks "4", ülejäänud olid "5".
Ja see "4" oli kunstiõpetuses!? :)
Tema, vana kunstnik, sai kunstiõpetuses "4"?
Oleks siis ükskõik, mis teine aine, aga kunstiõpetus??! :) :)
Oli olnud mingi ilutulestiku pilt ja taust ei olnud vist liiga tume või midagi sellist. Ise pole pilti näinud, seega ei oska kommenteerida.

Kusjuures viimasel ajal on tal seda joonistamist vähemaks jäänud. Ei viitsi vist enam...
Joonistas mul siin (sügisel) kontorisse minusta ka pildi, et selle seinale saaksin panna:


Ta on vist kunstilt luule peale üle läinud, sest koolis oli etluskonkurss ja ta sai koolivoorus tubli koha:Nüüd peab 31.märtsil Haapsalus esinema ja ta on täitsa pabinas. On oma miljon korda küsinud, et kas me ka ikka vaatama saame tulla ja kas me ikka teame kuhu minema peab ja kas me ikak teame, mis kell kohal peab olema jne :)
Noh, loodame, et ei hakka väga pabistama ja luuletab oma luuletuse ilusti ära ;)

Kokkuvõttes tuleb tõdeda, et tüdrukud on tublid. Loodame, et pubeka-eas võin sama kirjutada ;)

Vaheajal pole suurt midagi erilist teinud, sest Johanna ja Janeli on mõlemad köhased-tatised. Ilmselt kuhugi minemas ei ole ja veedame selle aja lihtsalt niisama ära. Oleme õhtuti kaua üleval ja magame see eest hommikuti pikemalt. Magame, muide, nagu põrsad - suuretoa diivanist on maha suur ja lai pesa tehtud, kus me kõik siis magame :)

Haigetest lastest rääkides, siis inhalaatorit teeb Johanna endale ise :Ja kui vaja, siis abistab ka suurt õde:Loodan, et saavad uueks nädalaks ikka tip-top terveks. Märts saab kohe-kohe läbi ja Johanna on lasteaias suisa 3 päeva käinud :)
Esimesed kaks päeva oli täitsa normaalselt, kolmandal päeval oli enamus ajast jonnis näoga olnud. Mõtlesin siis, et hoian paar päeva kodus ja viin siis uuesti. Siis tuli kerge tõbi kallale ja lasteaeda loomulikult ei viinud.

Ma ei tea, mul ei ole nagu eriti südant teda sinna viia. Kahju on või nii. Tahaks nagu ise temaga olla. Ei oskagi seda tunnet kuidagi kommenteerida.
Samas oleks hea, kui ta seal natuke ikka on, siis saan hommikuti kontoris asju ajada ja tema teiste lastega mängida.
Arvan, et kui ta nüüd uuesti lasteaeda läheb, siis jätangi ainult lõunani ja toon seejärel koju ära. Las siis kevadel käib sedasi poolikuid päevasid, sügisest hakkab magama ka.

Nüüd lähen võtan kirve kätte ja lõhun natuke puid ;)

2 kommentaari: